Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Abām “Liepājas teātra” valdes locekļu amata pozīcijām iesniegti 11 pieteikumi

Abām “Liepājas teātra” valdes locekļu amata pozīcijām iesniegti 11 pieteikumi, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa pirmā kārta notiks ceturtdien, 30.novembrī, kad pārbaudīs pretendentu iesniegtos dokumentus, lai noteiktu kandidātu atbilstību obligātajām minimālajām prasībām.

Šajā kārtā komisija pārbaudīs arī pretendentu reputāciju atbilstoši publiski pieejamajai informācijai un vienosies, kurus no pretendentiem virzīt konkursa otrajai kārtai un aicināt uz interviju.

Kā vēstīts, novembra sākumā Liepājas pašvaldība izsludināja atklātu konkursu uz SIA “Liepājas teātris” divu valdes locekļu amatiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā aicināja pieteikties pretendentus valdes loceklim ar atbildību par mākslinieciskajiem jautājumiem un valdes loceklim administratīvajā un saimnieciskajā jomā.

Atlase tiks organizēta trīs kārtās. Otrajā kārtā iekļuvušie pretendenti tiks aicināti uz interviju, trešajā kārtā iekļuvušajiem pretendentiem būs jāsagatavo un komisijas locekļiem jāprezentē faktos balstīts SIA “Liepājas teātris” darbības stratēģiskais redzējums nākamajiem pieciem gadiem, sniedzot ieskatu svarīgākajās prioritātēs, priekšlikumus to īstenošanai un iespējamos risinājumus attiecīgi sabiedrības darbībai mākslinieciskajā vai saimnieciskajā jomā līdz piecām A4 lapām, prezentācija ne ilgāk par 15 minūtēm.

Lazdāne norāda, ka “Liepājas teātris” valdes locekļu kandidātu atlases procesa nodrošināšanai izveidota valdes locekļu kandidātu atlases nominācijas komisija. Pretendentu izvērtēšanu veiks septiņi komisijas locekļi: komisijas vadītājs SIA “Lielais dzintars” valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons, Teātra padomes priekšsēdētāja, Latvijas Kultūras akadēmijas profesore Zane Kreicberga, Latvijas Teātru darbinieku savienības priekšsēdētājs Ojārs Rubenis, Latvijas Leļļu teātra direktors un režisors Mārtiņš Eihe, pašvaldības iestādes “Kultūras pārvalde” vadītājs Juris Jirgens, Liepājas Centrālā administrācijas kapitālsabiedrību pārvaldības, uzraudzības un revīzijas daļas vadītāja Oksana Luce un personāla daļas vadītāja Aija Nelsone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā vēstīts, 3.septembrī beidzās pilnvaru termiņš iepriekšējiem valdes locekļiem – Evai Ciekurzei un Herbertam Laukšteinam, taču pēc “Liepājas teātra” aktieru iebildumiem Laukšteins atsauca savu kandidatūru pagaidu valdes locekļa amatam. Tāpēc bija nepieciešams iecelt pagaidu valdi. Dalībnieku sapulce lēma, ka pagaidu valdes locekļu pienākumus līdz kapitāldaļu turētājs konkursa rezultātā iecels jaunu valdi, pildīs iepriekšējā Liepājas teātra valdes locekle Ciekurze un SIA “Lielais dzintars” valdes priekšsēdētājs Tomsons.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, SIA “Liepājas teātris” apgrozījums pērn bija 653 927 eiro un uzņēmuma zaudējumi sasniedza 71 687 eiro.

Liepājas teātris ir vecākais joprojām pastāvošais latviešu profesionālais teātris Latvijā, kas dibināts 1907.gadā. Laika gaitā teātrim ir bijuši dažādi nosaukumi, pašreizējais tam ir kopš 1998.gada, kad Liepājas pašvaldība kļuva par SIA “Liepājas teātris” vienīgo īpašnieci.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc pašvaldībā paustā, teātris ir profesionāls reģionālais muzikāli dramatiskais teātris ar pastāvīgu un augsti kvalificētu trupu, kas piedāvā daudzveidīgu, mākslinieciski bagātu un kvalitatīvu repertuāru ikvienam reģiona iedzīvotājam, un ir Kurzemes mākslas, mūzikas, teātra un kultūras centrs.

Foto – liepajasteatris.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.