Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz Dzejas dienu pasākumiem Dienvidkurzemē

Aizputes pagasta pamatskolā Dzejas dienu pasākumā viesosies mūziķis un dzejnieks Guntars Račs. Foto – Uldis Randohs/MicRec

Septembrī ar devīzi “Dzeja elpo” Latvijā norisināsies ikgadējais Starptautiskais Dzejas festivāls “Dzejas dienas”, kas ir Latvijas Rakstnieku savienības organizēts pasākums ar dzejas lasījumiem un tikšanos ar autoriem, aicinot iepazīt ikvienam dzejas skaistumu. Ar plašu pasākumu klāstu, no 2. līdz 17. septembrim, festivālā piedalās arī Dienvidkurzemes novads.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien, 8. septembrī, pulksten 17, atzīmējot grāmatu “Imantam Ziedonim pa pēdām” un “Ar Liepāju saistītie” atvēršanas svētkus, Aizputes pilsētas filiālbibliotēkā “Dzejas dienu” ietvaros tikšanās ar aizputnieci un novadpētnieci Mirdzu Birznieci, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Pirmdien, 11. septembrī, pulksten 13 Aizputes pagasta pamatskolā “Dzejas dienu” pēcpusdiena ar mūziķi un dzejnieku Guntaru Raču. Apmeklētāju skaits ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot 26740757. Bet 13. septembrī pulksten 18.00 Kalētu filiālbibliotēkā tikšanās ar dziesminieku Ēriku Loku.

Savukārt 17. septembrī pulksten 12 Vecpils kultūras centrā dzejkoncerts ar mūziķi, komponistu, dziedātāju un arī dzejnieku Lauri Valteru, kurš Latvijas mūzikā aktīvi darbojas jau vairākus gadus un ir dziesmu autors tādām kompozīcijām kā “Neprātīgais”, “Ar skaistām frāzēm”, “Beautiful Morning, kā arī 2022. gadā izdevis savu trešo dzejas grāmatu “Sirds Silta Sajūta”. Dzejkoncertā dzirdēs gan L. Valtera sarakstītas kompozīcijas, gan vairākas skanīgas latviešu tautasdziesmas un īpašus dzejnieka dzejoļus.

Uz pasākumiem aicina arī Durbē, Vērgalē, Ziemupē, Pāvilostā, Grobiņā, Purmsātos, Vaiņodē un Bunkā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.