Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz kora “Intis” 35 gadu jubilejas koncertu

Koris “Intis”. Publicitātes foto

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “INTIS” un diriģente Ilze Valce aicina 24. septembrī pulksten 18 uz kora 35. gadu jubilejas koncertu “Tur bija tik dvēsele mana”. Koncerts izskanēs koncertzāles “Lielais Dzintars” Lielajā zālē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētku reizē apvienosies ilggadējie sadarbības partneri kora mūzikā no Latvijas un Lietuvas – Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “INTIS”, Rīgas Latviešu biedrības jauktais koris “Austrums”, Liepājas Universitātes sieviešu koris “Atbalss”, Klaipēdas kultūras centra “Žveju rūmai” sieviešu koris “Dange”, Viļņas Universitātes sieviešu koris “Virgo”, jauktais koris “Gaudeamus”, Vītauta Dižā Universitātes jauktais koris “Ave vita” un Lietuvas Veselības zinātņu universitātes akadēmiskais koris “Neris”, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Kā pastāstīja koncerta mākslinieciskā vadītāja I.Valce, koncerta pirmajā daļā izskanēs diriģenta un komponista Ārija Šķepasta kormūzika, kas gadu gaitā radīta “INTIS” un “Austrums” izlolotajiem Mīlas dziesmu koncertiem. “Šis reizē būs arī veltījums komponista nesen apritējušai 60 gadu jubilejai,” atklāj I.Valce. Savukārt koncerta otrajā daļā tiks atskaņota mūsdienu lietuviešu un latviešu komponistu kormūzika, kas apliecinās baltu tautu garīgo tuvību, sadarbību un vienotību, atzīmējot Baltu vienības dienu. Programmā: Ā.Šķepasta, R.Tigula, L.Jēkabsones, M.Palmeri, J.Gudāviča, V.Ķernaģa, N.Sinkevičutes, G.Venislova, L.Adomaiša un V.Mažintaites skaņdarbi. Pie diriģenta pults stāsies Ilze Valce, Ārijs Šķepasts, Olga Blauzde, Judīta Ķaulaķīte, Rasa Gelgotiene, Kastītis Bariss, Tomass Lapinsks.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.