Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz NVO tīklošanas pārgājienu Pāvilostā

Maija pēdējā svētdienā, 28. maijā, pulksten 12 “Kurzemes NVO centrs” organizētās un biedrības “Radi Vidi Pats” koordinētās “Līderu akadēmijas” absolventi no Liepājas apkaimes, apkopojot savas idejas un spējas, aicina uz NVO tīklošanās pārgājienu Pāvilostā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulcēšanās notiks Pāvilostā pie Pāvilostas Marinas, pēc tam kopā ar Helmūtu no „Domas dabā” dosimies 8 km garā pārgājienā ar saliedēšanās elementiem un dabas izzināšanas momentiem līdz atpūtas vietai „Miera Osta”. Tur rosīgā kopābūšanas atmosfērā plānota iepazīšanās: zivju konkurss, mājas darba atrādīšana – katra NVO sagatavota etīde par mērķiem un darbošanos ikdienā, intervijas, kopīga zupas vārīšana un arī daži pārsteigumi, portālu “ReKurZeme” informē “Līderu akadēmijas” absolventu pārstāve Daiga Kadeģe.

Pasākums tapis, pateicoties „Kurzemes NVO centra” un biedrības „Radi Vidi Pats” organizētām apmācībām „Līderu akadēmija”. Ar šo saliedēšanās pārgājienu mēs vēlamies vērst uzmanību uz tām problēmām, ar ko bieži saskaras NVO sektors – nevajadzīga sāncensība, nespēja sadarboties un lūgt palīdzību vai padomu, slikta vai neesoša sadarbība ar pašvaldību, informācijas aprites trūkums, cīņa vientanē, izdegšanas risks u.c.

“NVO sektors ik dienas veic ļoti nozīmīgu, nepieciešamu darbu sabiedrības labā, tie ir cilvēki, kas neskaita stundas, risina pilsoniskos un vides jautājumus, darbojas kā brīvprātīgie, aicina un skaidro, palīdz un iedrošina. NVO ir ļoti liels, vēl nepagūts resurs pašvaldību teritorijās. Mēs, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, vēlamies – sadarbību, izpratni, ieinteresetību, atbalstu,” stāsta D. Kadeģe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tāpēc šajā pārgājienā aicinām gan NVO pārstāvjus, gan aktīvos pašvaldību iestāžu darbiniekus – visus tos, kuri citos vēlas saskatīt pozitīvo, kuri vēlas plānot kopīgus mērķus un darīt kopā,” piebilst D. Kadeģe.

Pieteikties līdz 15. maijam var šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.