Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz tikšanos Dienvidkurzemes tūrisma uzņēmējus

Foto – Pixabay

Dienvidkurzemes novada pašvaldības aģentūra “Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs” aicina uz tikšanos novada tūrisma uzņēmējus, pakalpojumu sniedzējus, mājražotājus, lai iepazītos, pārrunātu aktualitātes un tālāko sadarbību, portālu “ReKurZeme” informē aģentūras direktore Ieva Skābarde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vēlamies uzklausīt uzņēmējus un izstāstīt viņiem savu redzējumu,” norāda aģentūras direktore I. Skābarde. Aģentūra vēlas iedrošināt naktsmītņu īpašniekus pildīt Centrālās statistikas datus, lai pēcāk ir skaitļi, uz ko atsaukties, prasot īstenot kādu infrastruktūras projektu, ceļu atjaunošanu.

“Tāpat mums ir svarīgi aicināt uzņēmējus aktualizēt informāciju par sevi, lai varam to ievietot mūsu mājaslapā, informatīvajos materiālos, jo mēs gribam par viņiem stāstīt, aicināt cilvēkus izmantot pakalpojumus, bet mēs nevaram to zināt, ja paši uzņēmēji mums nepasaka, ka dara lieliskas lietas novadā,” norāda aģentūras direktore.

Kopumā tiks rīkotas piecas tikšanās – 16. februārī Nīcā, 21. februārī Grobiņas pagastā, 28. februārī Pāvilostā, 2. martā Aizputē un 7. martā Priekulē. “Gaidām uzņēmējus jebkurā no tikšanās reizēm, neskatoties uz to, kurā no pilsētām vai pagastiem atrodas viņu mītnes vieta,” skaidro I. Skābarde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aģentūra aicina uzņēmējus būt aktīviem un iesaistīties, lai kopā veidotu izcilus tūrisma piedāvājumus Dienvidkurzemes novadā.

Tikšanās datumi

  1. februārī plkst. 18.00 – Nīcas kultūras namā, Bārtas iela 6, Nīca;
  2. februārī plkst. 18.00 – Robežnieku kultūras namā, Liepu iela 1a, Grobiņas pagasts;
  3. februārī plkst. 18.00 – Sakas pagasta un Pāvilostas pilsētas apvienības pārvaldē, Dzintaru iela 73, Pāvilosta;
  4. martā plkst. 18.00 – Aizputes kultūras namā, Atmodas 16, Aizpute;
  5. martā plkst. 18.00 – Priekules sporta centrā, Aizputes 1a, Priekule.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.