Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Ainars Jermačenko: “Retro spēkratu saiets Cīravā bija mega pasākums”

Seno spēkratu saieta organizators Karostas festivāla laikā Ainars Jermačenko. Foto – Uldis Dobelis

Liepājnieks Ainars Jermačenko, kurš organizē seno spēkratu saietu Karostas festivāla laikā, Cīravas pagasta svētku laikā vērtēja, ka brāļu Gunta, Jāņa un Anda Valdmaņu sarīkotais pirmais retro spēkratu saiets priekš Cīravas bija mega pasākums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ja proporcionāli ņemam, tad neatpaliek no Liepājas, kur pats organizeju Karostas festivāla laikā. Gribu pateikt brāļiem Valdmaņiem lielu paldies, ka viņi uzņēmušies saietu sarīkot Cīravā. Tai būtu jākļūst par tradīciju,” uzskata A. Jermačenko.

Viņaprāt, ka nākamgad dalībniekiem Cīravā vietas vairs nepietiks. Būs jāmeklē lielāks placis.

“Pasākums ir labs, interesants. Dalībnieki ir arī no Rīgas. Skatos, ka ir arī mašīna, kas nebija Liepājā, retums. Arī no Engures zaparožecs ir savā gaitā atbraucis, Tālākie ir no Rīgas, no Jūrmalas ir atbraukuši ar “Volgu”. Publika – raiba, mašīnas – raibas. Ir ko redzēt. Manā skatījumā šobrīd galvenais apmeklējuma punkts ir retro pasākums,” vērtēja A. Jermačenko.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A. Jermačenko retro spēkratu saietu nosauca par Cīravas pagasta 770. dzimšanas dienas galveno “odziņu”. “Vienmēr esmu teicis, ka senās mašīnas strādā jebkurā laikā un gadā. Retro tehnika vienmēr strādā jebkurā paaudzē. Tās vienmēr ir vilinājušas. Kāds veldzējas atmiņās, kā jaunībā braukts un darīts. Tā ir iespēja atgriezties atpakaļ laika ritenī,” norāda seno spēkratu pasākumu organizators.

Cīravā ieradās gandrīz simts spēkrati no dažādām Latvijas vietām. “Pasākums bija laicīgi izreklamēts. Tas arī bija plusiņš. Šobrīd pēc divu gadu covida laika cilvēki grib izrauties un retro nāk mode ar stilīgām mašīnām,” kuplo atsaucību skaidroja A. Jermačenko.

“Varu tik apsveikt cīravnieku darīšanu, uzņēmību un turpināt,” piebilda seno spēkratu pasākumu organizators.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.