Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputē būs iespaidīgs tautas deju lielkoncerts

Sestdien, 10. decembrī, pulksten 18 Aizputes sporta centrā “Lejaskurzeme” norisināsies tradicionālais Liepājas apriņķa deju lielkoncerts “No sirds uz sirdi”. Šogad tas pulcēs 23 jauniešu, vidējās paaudzes un senioru tautas deju kolektīvus no Dienvidkurzemes novada un Liepājas pilsētas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopš 2012. gada lielkoncerts Aizputē pulcē dejotājus no Liepājas deju apriņķa, kura sastāvā ir 24 tautas deju kolektīvi un tā koncepts pārņemts no bijušā Liepājas rajona. Dažādo ierobežojumu dēļ pasākums divus gadus nenotika, taču šogad deju kolektīvi ar divtik lielu sparu un gandarījumu atgriežas uz deju laukuma, jo neviltots prieks, ka lielkoncerts atkal norisinās, kā arī šī ir iespēja izdejot plašākai publikai gaidāmo 2023. gada Dziesmu un deju svētku repertuāru, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

“Uzsākoties jaunajai deju sezonai, dejotāji parasti jautā, vai gada nogalē būs lielkoncerts, jo šis pasākums dejotājiem un kolektīvu vadītājiem ir kā mazie deju svētki. Kopā būšana un valdošā pozitīvā atmosfēra pacilā un dod enerģiju turpināt!” atklāj Aizputes pilsētas kultūras darba organizatore un SDK “Misiņš” un VPDK “Kurzemnieks” deju kolektīvu vadītāja Inta Rudzīte.

Lielkoncertā piedalīsies deju kolektīvi no Lieģiem, Grobiņas, Aizputes, Vērgales, Nīcas, Priekules, Pāvilostas, Durbes, Vaiņodes, Gaviezes un Liepājas ar vairāk nekā 400 dalībniekiem un kopumā tiks izdejotas 20 dejas, bet noslēgumā visi deju kolektīvi vienosies kopīgā fināldejā. Liepājas deju apriņķa kolektīvu virsvadītājs ir Jānis Purviņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieeja pasākumā bez maksas!

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.