Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputē būs pavasara tūrisma svētki “Tebras pumpurs 2024”

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs sestdien, 13. aprīlī, Aizputē rīkos pavasara tūrisma svētkus “Tebras pumpurs 2024”, piedāvājot lielisku iespēju visiem entuziastiem un piedzīvojumu meklētājiem iegrimt skaistajā dabas un kultūras bagātībā, ko piedāvā šī brīnišķīgā pilsēta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajos svētkos ikviens var piedalīties un baudīt pavasara burvību, atrodoties kustībā un iepazīstot Aizputes tūrisma piedāvājumu. Dalībniekiem ir iespēja izvēlēties – vai doties piedzīvojuma pilnajā pārgājienā “Izpēdo Dienvidkurzemi” vai iesaistīties orientēšanās spēlē “AIZ-PU-TE”, lai atklātu Aizputes aizraujošākās tūrisma vietas, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada Tūrisma centra Vecākā eksperte mārketinga jautājumos Dace Gailīte.

Ja dalībnieki izvēlēsies doties pārgājienā, viņus sagaidīs skaistas dabas ainavas, kas ieskauj Aizputi. Savukārt, ja dalībniekiem ir interese redzēt un piedzīvot kaut ko vairāk pārsteidzošu, tad orientēšanās spēle pa pilsētu būs tieši tas, kas vajadzīgs. Turklāt, šajā piedzīvojumā var doties kopā ar labākajā kompānijā – ģimeni vai draugiem, izveidojot komandu no trim līdz pieciem dalībniekiem.

“Svētku apmeklētājiem būs iespēja arī iepazīt un iegādāties vietējos labumus, mājražotāju un amatnieku izstrādājumu tirdziņā. Tas būs lielisks veids, kā iepazīt pilsētu, tās kultūru un cilvēkus, ar ko pēc tam dalīties savos iespaidos,” sola D. Gailīte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turklāt, tie, kas aktīvi piedalās pārgājienos “Izpēdo Dienvidkurzemi”, varēs brīvi izvēlēties sev piemērotāko aktivitāti, jo dalība “Tebras Pumpura 2024” svētkos tiks ņemta vērā pārgājienu seriāla kopvērtējumā.
Svētku dalībniekiem tiks sniegta visa nepieciešamā informācija un materiāli, lai šī diena kļūtu par neaizmirstamu piedzīvojumu. Tāpēc tiek gaidīti visi, kas vēlas iepazīt Aizputes šarmu un veidot neaizmirstamas atmiņas.

Reģistrēšanās pasākumam atvērta līdz 10. aprīlim.

Foto – Kārlis Volkovskis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.