Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputē, Cīravā, Durbē un Rēzeknē notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19

Šodien Aizputē, Cīravā, Durbē un Rēzeknē notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19, aģentūru LETA informēja Nacionālā veselības dienesta (NVD) Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Zaiga Barvida.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šodien no plkst.9 līdz 12 vakcinācija notiks Aizputes kultūras namā, Atmodas ielā 16, no plkst.13 līdz 15 – Cīravas Tautas namā, bet no plkst.15.30 līdz 18 Durbē, Skolas ielā 5. No plkst.9 līdz 16 Rēzeknē pie veikala “Lidl”, Atbrīvošanas alejā 125, vakcinēties pret Covid-19 varēs vakcīnbusā.

NVD šonedēļ sāk regulāras izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 tuvāk cilvēku dzīvesvietai.

Paplašinot vakcinācijas pieejamību, papildus jau esošajiem 11 pašvaldību vakcinācijas centriem Aizkrauklē, Alūksnē, Bauskā, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Liepājā, Madonā, Rēzeknē, Salaspilī, Talsos, Tukumā un Ventspilī tuvākajā laikā plānots atvērt vakcinācijas centrus Balvos, Dobelē, Līvānos, Smiltenē, Jēkabpilī, Jūrmalā, Ogrē un Valmierā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien, 8.janvārī, notiks izbraukuma vakcinācija pa viensētām kopā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem Augšdaugavas novada Lauceses un Sventes pagastos, savukārt no plkst.10 līdz 14 iedzīvotāji varēs vakcinēties Vecumniekos, Vecumnieku veselības centrā, no plkst.9 līdz 14 – Limbažu slimnīcā, Klostera iela 6A, Limbažos, no plkst.9 līdz 15 – Līvānos, Līvānu kultūras centrā, Rīgas ielā 105.

Viļānos, kultūras namā, Kultūras laukumā 2, no plkst.9 līdz 14 vakcinēties varēs gan bez pieraksta, gan ar iepriekšējo pieteikšanos pa tālruni 28 662 346. No plkst.9 līdz 16 Rēzeknē, laukumā pie bijušā teātra “Joriks”, Latgales ielā 54, vakcinēties pret Covid-19 varēs vakcīnbusā.

Svētdien, 9.janvārī, no plkst.9 līdz 16 Rēzeknē, stāvlaukumā pie kādreizējā universālveikala Latgales ielā 20, vakcinēties pret Covid-19 varēs vakcīnbusā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izbraukuma vakcinācija notiek bez pieraksta, pēc dzīvās rindas principa. NVD atgādina, ka, dodoties uz vakcināciju, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un potēšanas pase, ja tāda ir. Vakcinēties vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.

Pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva vai cita likumiskā pārstāvja klātbūtne, kā arī pase vai personas apliecība likumiskajam pārstāvim, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu, proti, ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.