Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputē festivālā “Tebras līkloči” sadejos senioru tautas deju kolektīvi no visas Latvijas

Aizputes senioru deju kolektīvs “Misiņš”. Publicitātes foto

Svētdien, 30. aprīlī, pulksten 17 Aizputes sporta centrā “Lejaskurzeme” norisināsies II Senioru tautas deju festivāls “Tebras līkloči 2023”, sadejojot kolektīviem no Kurzemes, Zemgales, Vidzemes un Rīgas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Senioru tautas deju kolektīvu sadejošana kopīgā pasākumā pirmo reizi norisinājās 2019. gadā, atzīmējot SDK “Misiņš” 10 gadu jubileju. Šogad festivālā piedalīsies 21 senioru tautas deju kolektīvs no Dienvidkurzemes, Saldus, Madonas, Bauskas, Talsu, Jelgavas, Dobeles, Kuldīgas un Ventspils novadiem, kā arī Liepājas un Rīgas kopīgi izdejojot 26 dejas, t.sk. trīs dejas no vasarā gaidāmo Dziesmu un Deju svētku repertuāra, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

“Esam ļoti priecīgi, ka četrus gadus atpakaļ iesāktais pasākums ir audzis un šogad festivālā piedalīsies tik daudz senioru tautas deju kolektīvi no visas Latvijas, izdejojot kolektīviem mīļas un tuvas dejas. Ikviens ir mīļi aicināts uz mazajiem Deju svētkiem Aizputē!” pauž Aizputes kultūras pasākumu organizatore Inta Rudzīte.

Ieeja festivālā bez maksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.