Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputē noskaidro Dienvidkurzemes novada čempionus ložu šaušanā

Foto no Jāņa Oskara Šalma arhīva

Aizputes šautuvē trīs dienu garumā tika noskaidroti pirmie Dienvidkurzemes novada čempioni ložu šaušanā. Sacensības pulcēja snaiperus no Aizputes, Dobeles un Tukuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizputē sacensības tradicionāli tiek rīkotas gada pašā sākumā, jo pēc nedēļas jau ir Latvijas komandu čempionāts, portālam “ReKurZeme” stāsta Aizputes ložu šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms. Viņš piebilst, ka Aizputē sacentās 59 dalībnieki no Aizputes, Tukuma un Dobeles. Dalībnieki tika dalīti trijās grupās.

Pirmajā grupā dalībnieki ar pneimatisko šauteni izpildīja 20 šāvienus no atbalsta. Meitenēm uzvarēja aizputniece Alīna Rone (191 punkts), otrā bija tukumniece Annija Elksne (190), bet trešā palika aizputniece Lana Feldmane (188). Puišiem šajā vingrinājumā uzvarēja Renārs Spāģis (196), otrais bija Tomass Mimelis (193), bet trešo vietu ieguva Roberts Rēders (190). Visi no Aizputes.

Otrajā grupā vingrinājumā “PŠ-30” no pozīcijas stāvus meitenēm uzvarēja dobelniece Anete Tukiša (283), otrā bija aizputniece Amanda Zozuļa (232), trešo vietu ieguva dobelniece Amanda Zandersone (232). Puišiem uzvarēja dobelnieks Jānis Tukišs (272), otro vietu ieguva tukumnieks Krišjānis Helmanis (267), bet trešais palika dobelnieks Aleksandrs Baragatins (263).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Meistaru grupā sievietēm par Dienvidkurzemes novada čempioni kļuva aizputniece Sabīne Ķeķe (390), otro vietu ieguva aizputniece Kate Katrīna Lietavniece (386), bet trešā palika dobelniece Beāte Šmuksta. Vīriem par Dienvidkurzemes novada čempionu kļuva Kārlis Rozenbergs (379), otrais bija Jānis Lasmanis (373), bet trešo vietu ieguva Roberts Bērziņš (369). Visi no Aizputes. Labākais no viesiem bija E. Ercmanis, iegūstot sesto vietu ar 352 punktiem.

Svētdien, 16. janvārī, Tukumā notiks Latvijas komandu čempionāts ar pneimatiskajiem ieročiem. Savukārt 21. janvārī Dobelē būs Latvijas Jaunatnes čempionāts jaunākajā vecuma grupā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.