Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputes atpūtas kompleksā atklāta atjaunotā publiskā pirts

Publicitātes foto

Aizvadītās nedēļas nogalē Aizputes atpūtas kompleksā, klātesot Dienvidkurzemes novada pašvaldības pārstāvjiem, tika oficiāli atklāta atjaunotā publiskā pirts pilsētas centrā Katoļu ielā 3, kura aizputnieku vidū bijusi populāra un iecienīta jau aptuveni 50 gadus vairākās paaudzēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tagad Aizputes iedzīvotājiem papildus publiskajām dušu telpām un veļas mazgātavai atkal pieejama pirts, kur nedēļas nogalēs cilvēki atkal var nākt pērties gan individuāli, gan ģimenes un draugu kompānijās, portālu “ReKurZeme” informē SIA O.A.G. valdes loceklis Oskars Gertners.

Aizputes atpūtas komplekss, kuru apsaimnieko SIA “O.A.G. projekti”, daļēji pilda arī sociālo funkciju, sadarbībā ar pašvaldību sniedzot iespēju trūcīgajiem iedzīvotājiem, kuri dzīvo mājās bez ērtībām, nomazgāties ar atlaidi. Tā kā šis pakalpojums un veselībai noderīgā iespēja reizi nedēļā nopērties, iedzīvotājiem ir ikdienā nepieciešams, plānots sadarbību turpināt arī ar Dienvidkurzemes pašvaldību, piedāvājot dušu un pirts pakalpojumu arī plašākas apkaimes iedzīvotājiem.

Vienu mēnesi, kopš pirts darbojās testa režīmā, to jau paspēja apmeklēt 130 cilvēki. Šajā laikā tika uzklausītas gan klientu vēlmes, gan ilgstošu pirts cienītāju un zinošu pirtnieku ieteikumi, lai noregulētu un uzlabotu pirts režīmu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā pirts atklāšanā uzsvēra Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Jankovskis, iepriekšējā pilsētas pārvaldē publiskās pirts tēma bijusi “karsta” visos laikos. Pirts un dušas pakalpojums vietējiem iedzīvotājiem ir ļoti nepieciešams, un līdz šim tas pašvaldībai ir prasījis milzīgus ieguldījumus. “Tāpēc apsveicami, ka izdevās kliedēt iedzīvotāju šaubas par to, ka pirts šeit vairs nebūs un izsolē pieteicās uzņēmējs, kurš gatavs bija to attīstīt, lai gan tas prasa arī samērā lielus ieguldījumus”, atzina Jankovskis.

“Aizpute ir skaista pilsēta ar lielu potenciālu, kur mums ir savs redzējums par tūrisma izaugsmi, sakārtotu vidi, atbalstu aizputniekiem un apkārtnes iedzīvotājiem. Tāpēc atjaunojam un apsaimniekojam savus un pašvaldības īpašumus ar tālejošu skatu nākotnē un ceram, ka mums izdosies pierādīt, ka pirts ir dzīvotspējīga un cilvēkiem vajadzīga”, teica SIA O.A.G. valdes loceklis Oskars Gertners.

Pirtij un pirts apmeklētājiem možu garu ar muzikālu sveicienu novēlēja arī dziesminiece, bijusī aizputniece Maija Kalniņa, kura atcerējās, ka šī pirts visos laikos bijusi aizputnieku iecienīta pulcēšanās un komunikācijas vieta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “O.A.G. Projekti”, kas jau trīs gadus veiksmīgi attīsta “Liepu Hostelis” Liepājā, apsaimnieko dzīvojamās mājas un nekustamos īpašumus, jau pusgadu apsaimnieko arī Aizputes atpūtas kompleksu. .

SIA “O.A.G. Projekti” valdes loceklis Oskars Gertners uzsver, ka uzņēmums vēlās attīstīt iedzīvotāju pieprasītus pakalpojumus par iespējami draudzīgu cenu, sniedzot pakalpojumus plašai sabiedrībai un daļēji veicot arī tādu kā sociālo funkciju šajā visiem sarežģītajā laikā, kad energoresursu cenas kāpj. “Jūtam, ka šajā sarežģītajā laikā ir nepieciešams atbalsts lielai daļai cilvēku, ne tikai trūcīgajiem, tāpēc turpinām paplašināties ārpus Liepājas robežām arī Dienvidkurzemes novadā”, atzīst Gertners.

Pirts tāpat kā dušas telpa, ir atvērta pēc iepriekšēja pieraksta ceturtdienās un piektdienās, pārējā nedēļas nogalē – pēc pieprasījuma nomājot visu pirts telpu. Aizputniekiem ar trūcīgā statusu duša līdz šim maksāja vienu eiro, bet pirts – 2 eiro, pārējo sedzot pašvaldībai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.