Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputes ložu šāvēji dominē Latvijas komandu čempionātā

Ar Aizputes vīru pārākumu un dāmu komandas iegūtajām sudraba medaļām Tukumā noslēdzās 2024. gada Latvijas komandu čempionāts ložu šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vīriešu konkurencē Aizputes/Dienvidkurzemes novada pirmā komanda ieguva Latvijas čempiona titulu. Tā uzvarēja ar 1801,1 punktu, portālu “ReKurZeme” informē Aizputes ložu šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms. Viņš norāda, ka pirmās komandas sastāvā bija Jānis Lasmanis, Raivis Balodis un Rolands Liepiņš.

J. Lasmanis ar 606 punktiem vingrinājumā “PŠ-60” laboja savu personīgo rekordu. Viņam vīriešu konkurencē bija vislabākais rezultāts. R. Liepiņš ieguva 605,7 punktus, bet R. Balodis izcīnīja 589,4 punktus.

Vīriešu konkurence sudraba godalgas ieguva Tukuma pirmā komanda (1774,8), bet trešā bija Dobeles Sporta skolas pirmā komanda (1756,8).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sieviešu konkurencē Aizputes/Dienvidkurzemes novada otrā komanda ar 1797,5 punktiem ieguva sudraba godalgas. Komandas sastāvā bija Lenija Feldmane, Marta Anmarija Bladžinauska un Sabīne Ķeķe.

Par Latvijas čempionēm kļuva Dobeles pirmās komandas (1816,1) šāvējas. Bronzas medaļas ieguva Krāslavas novada sporta skolas II komandas pārstāves – 1790,7. Aizputes/Dienvidkurzemes novada pirmā komanda ar 1774,6 punktiem ieguva piekto vietu. Tās sastāvā bija Anna Stieģele, Helēna Rozenberga un Jana Osvalde.

Ložu šāvēji vēl sacentās vingrinājumā “PŠ-MIX”, kur arī dominēja aizputnieki. Piedalījās 15 komandas, bet finālā iekļuva četras labākās. Finālā uzvarēja aizputnieki R. Liepiņš un S. Ķeķe, bet otrie bija Aizputes pāris J. Lasmanis un M. Bladžinauska. Trešo vietu ieguva dobelnieki Guntis Inauskis un Keita Urbevica, bet ceturtie palika dobelnieki – Mareks Langenfelds un kādreizējā aizputniece Sindija Čīma.

Foto no Riharda Frīdenberga arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.