Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputes metālapstrādes uzņēmuma “Kurzemes atslēgas 1” likvidācijas pārskatu sagatavos līdz 25. jūlijam

Foto – ka1.lv

Likvidējamā metālapstrādes uzņēmuma AS “Kurzemes atslēga 1” likvidācijas pārskatu sagatavos līdz 25.jūlijam, liecina uzņēmuma akcionāru sapulcē pirmdien pieņemtie lēmumi, kas paziņoti biržai “Nasdaq Riga”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat akcionāri nolēma pagājušā gada zaudējumus 576 916 eiro apmērā segt no uzņēmuma likvidācijas kapitāla, vēsta LETA.

Akcionāru sapulce arī apstiprināja 2021.gada pārskatu.

“Kurzemes atslēga 1” pērn strādāja ar 758 228 eiro auditēto apgrozījumu, kas ir divas reizes mazāk nekā 2020.gadā, bet uzņēmuma zaudējumi pieauga par 36,7% un sasniedza 576 916 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmuma likvidācijas kapitāls ir 115 616 eiro. Lēmums par likvidāciju pieņemts saistībā ar vairākus gadus ciestajiem zaudējumiem.

Krievijas sāktais karš Ukrainā, kas radījis nestabilitāti un nenoteiktību ekonomiskajā situācijā pasaulē un arī Latvijā, ir palēninājis “Kurzemes atslēga 1” likvidācijas gaitu. Potenciālo pircēju vēlme iegādāties morāli novecojušus pamatlīdzekļus – ēkas un iekārtas – ir kritusies. Tāpēc likvidācijas procesu plānots pabeigt līdz 2022.gada jūlijam.

Jau vēstīts, ka 2020.gada 30.decembrī tika sākts “Kurzemes atslēga 1” likvidācijas process.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par likvidatoru iecelts kompānijas līdzšinējais valdes priekšsēdētājs un arī “Kurzemes atslēga 1” patiesais labuma guvējs Pēteris Frīdenbergs.

Ziņots arī, ka “Kurzemes atslēga 1” akcionāru ārkārtas sapulcē 2020.gada 18.decembrī nolēma izbeigt uzņēmuma darbību.

Uzņēmums ražoja atslēgu un būvapkalumu izstrādājumus, mēbeļu furnitūru, metāla kalumus, būvkonstrukcijas, tehnoloģisko aprīkojumu, kā arī sniedza cinkošanas pakalpojumus.

Uzņēmuma lielākie akcionāri ir AS “Kurzemes atslēga” (48,36%), Vācijas pilsonis Olivers Vīderholds (17,12%), SIA “Aizputes atslēgas” (15,04%). Pārējiem akcionāriem pieder atlikušie 19,48% akciju. “Kurzemes atslēga 1” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.