Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputes šāvējs Jānis Lasmanis – Gada sportists; Jānim Oskaram Šalmam balva par mūža ieguldījumu

Latvijas Šaušanas federācijas prezidents Raimonds Bergmanis (no kreisās), Aizputes ložu šāvējs Jānis Lasmanis un treneris Jānis Oskars Šalms.

Latvijas Šaušanas federācija pirmo reizi rīkoja pasākumu “Gada laureāts 2022”, kurā tika sumināti arī Dienvidkurzemes novada ložu šaušanas sporta pārstāvji no Aizputes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas ložu šāvēji pagājušajā piektdienā uz svinīgo pasākumu pulcējās Iecavas kultūras namā, kurā labākos sumināja trīs nominācijās, apbalvojot šāvējus, trenerus un atbalstītājus, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada ložu šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Nominācijā “Gada sportists” šauteņu vingrinājumos par labāko tika atzīts aizputnieks Jānis Lasmanis. Viņš šobrīd ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes pirmā kursa students. Sportists pērn Latvijas čempionātā ieguva trīs zelta un vienu sudraba medaļu. Viņa panākumu sarakstā ir arī pirmā vieta Latvijas komandu čempionātā ar pneimatiskajiem ieročiem.

Aizputnieks Jānis Lasmanis 2022. gadā var lepoties ar daudziem sasniegumiem.

J. Lasmanis pagājušajā gadā kļuva par divkārtēju Baltijas čempionu, uzvarēja starptautiskajās sacensībās Igaunijas pilsētā Elvā, kā arī bija absolūtais uzvarētājs Aizputē notikušajās Arvīda Manfelda piemiņas sacensībās. Aizputnieks pērn kļuva arī par Latvijas junioru čempionu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svinīgajā pasākumā tika sumināts arī J.O. Šalms, kurš saņēma balvu par mūža ieguldījumu šaušanas sportā.

Par Gada sportistu stenda šaušanā atzina iecavnieku Daini Upelnieku. Savukārt Gada sportists pistoļu vingrinājumos bija tukumnieks Emīls Vasermanis. Nominācijā “Gada cerība” sumināja dobelnieku Danielu Vilciņu.

Foto – Anita Krieķe-Jermacāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.