Aizputniece Amanda Zozuļa kļūst par divkārtēju Latvijas Jaunatnes čempioni

Vingrinājumā “MŠ-3×10” par Latvijas jaunatnes čempioni kļuva Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvēja Amanda Zozuļa (vidū), bet bronzas medaļu izcīnīja Marta Lietavniece (pa labi). Foto – Rihards Frīdenbergs.

Dobelē par divkārtēju Latvijas jaunatnes čempioni ložu šaušanā jaunākajā vecuma grupā kļuva aizputniece Amanda Zozuļa no Dienvidkurzemes Sporta skolas.

A. Zozuļa čempionata pirmajā dienā ar 266 punktiem pārliecinoši uzvarēja vingrinājumā “MŠ-3×10”, kurā otro vietu ieguva tukumniece Beāte Lote Kazmina (253), bet trešā bija vēl viena Dienvidkurzemes Sporta skolas audzēkne Marta Lietavniece (248), portālam “ReKurZeme” stāsta Aizputes šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Zēniem šajā vingrinājumā zelta godalgu ieguva tukumnieks Miķelis Ercmanis (272), sudraba godalgu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas snaiperis Tomass Mimelis (256), trešajā vietā atstājot tukumnieku Tomu Meieru (252).

Tomass Mimelis (pa kreisi) un Miķelis Ercmanis.

Čempionāta otrajā dienā A. Zozuļa zelta godalgu izcīnīja vingrinājumā “MŠ-30”. Aizputniece ieguva 286 punktus. Otro vietu izcīnīja dobelniece Darja Švalbe (283), bet bronzas medaļu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvēja Daniela Grietēna (282).

Zēniem šajā vingrinājumā labākais no aizputniekiem bija Roberts, Rēders, kurš ar 281 punktu ieguva ceturto vietu.

Pirmo reizi Latvijas jaunatnes čempioni jaunākajā vecuma grupā tika noskaidroti vingrinājumā “PŠ-30” ar pneimatisko ieroci. Meitenēm par čempioni kļuva D. Švalbe (293), otrā bija dobelniece Ieva Pēpule (289,1), bet nedaudz viņai zaudēja A. Zozuļa, kura ar 288,2 punktiem ieguva bronzas medaļu.

Amanda Zozuļa (pa kreisi) un Daniela Grietēna

Puišiem šajā vingrinājumā uzvarēja M. Ercmanis (300,9), otrais bija tukumnieks Jurģis Guļāns (288,0), bet bronzas medaļu ieguva T. Mimelis (284,8).

Komandu vērtējumā septiņu vienību konkurencē triumfēja Tukuma Sporta skola (3359,0), sudraba godalgas ieguva dobelnieki (3282,8), bet bronzas medaļas izcīnīja Dienvidkurzemes Sporta skolas pirmā komanda (3280,4).

Šajā nedēļā Aizputes šautuvē Dienvidkurzemes Sporta skolas audzēkņi kopā ar vecākiem sacenšas Ziemassvētku noskaņās. Pēc tam šaušanas sacensības atsāksies Jaunajā gadā, kad 2. janvārī tiks noskaidroti Dienvidkurzemes novada čempioni ar pneimatiskajiem ieročiem.