Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputes senioru deju kolektīvs “Misiņš” svinēs 15 gadu jubileju

Svētdien, 5.maijā, pulksten 18 Kazdangas kultūras centrā uz kopīgu svinēšanu un dejām aicina Aizputes senioru deju kolektīvs “Misiņš”, atzīmējot kolektīva 15 gadu jubileju koncertā “Deju līklocī”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Misiņš” dibināts 2009. gada februārī ar astoņām dāmām un četriem kungiem, kuriem bija liela vēlme dejot, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

“Dejotāji tā kā būtu, bet dejas šādam sastāvam nav. Ja nav – tad jāizdomā! Tā tapa manis veidota deja “Neguli, saulīte” speciāli kolektīvam ar tā brīža dejotāju skaitu un varēšanu. Jau pēc dažiem mēnešiem bija mūsu pirmā uzstāšanās pašdarbības kolektīvu atskaites koncertā, izdejojot divas dejas,” par kolektīva pirmsākumiem stāsta Aizputes kultūras pasākumu organizatore un SDK “Misiņš” vadītāja Inta Rudzīte.

Kolektīvs piedalījies arī vairākos Dziesmu un Deju svētkos – 2013., 2018. un 2023. gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jubilejas koncertā piedalīsies ap 200 dejotāji, izdejojot katram kolektīvam tuvas un mīļas dejas. SDK “Misiņš” koncertā pirmo reizi izdejos deju “Pusrītā saule lēca”, kuru I. Rudzīte izveidojusi īpaši šim koncertam.
Gadu laikā kolektīvs ieguvis draugus visā Latvijā, tāpēc koncertā kopā ar jubilāru piedalīsies kolektīvi arī no citiem novadiem un pilsētām: SDK ”Sidrabvilnis” (Liepāja), SDK “Trumpe” (Lieģi), SDK “Ance” (Ventspils novads), SDK “Druva” (Saldus novads), SDK “Vārpa” (Dobeles novads), SDK “Renda” (Kuldīgas novads), SDK “KalnVirši” (Skrunda), SDK “SenBiguļi” (Bauska), SDK “Valgundes Saulgrieži” (Jelgavas novads) un SDK “SenKurzeme” (Venstpils).

Pēc koncerta jubilejas balle ar grupu “Galaktika”.

Ieeja koncertā bez maksas.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.