Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputniekiem gandrīz visas godalgotās vietas Manfelda piemiņas sacensību pirmajā dienā

Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena Sabīne Ķeķe, otrā – Anna Stieģele, bet trešā – Lenija Feldmane (visas no Aizputes). Foto – Sindija Čīma.

Aizputes ložu šāvēji ar ļoti labiem rezultātiem savās mājās startējuši Arvīda Manfelda Starptautiskajās piemiņas sacensībās ložu šaušanā, kas pulcē spēcīgus snaiperus no Baltijas valstīm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šauteņu vingrinājumā “MŠ-3×20” Aizputes šāvējas aizņēma visu goda pjedestālu. Uzvarēja Sabīne Ķeķe (561 punkts), otrā bija Anna Stieģele (558), bet trešo vietu ieguva Lenija Feldmane (556), portālam “ReKurZeme” ziņo Aizputes šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Vīriešu konkurencē šajā vingrinājumā mājiniekiem bija dubultuzvara. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena ar augstu rezultātu kāpa Jānis Lasmanis (575), bet otrais bija Raivis Balodis (557), aiz sevis trešajā vietā atstājot sportistu no Šauļiem.

Pirmo vietu ieguva Jānis Lasmanis, otrais bija Raivis Balodis (abi no Aizputes). Foto – Sindija Čīma

Junioru konkurencē trešais bija aizputnieks Rolands Liepiņš (553).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pistoļu vingrinājumā “PP-60” vīriešiem sestdien uzvarēja tukumnieks Lauris Strautmanis, kas gatavojas Parīzes Olimpiskajām spēlēm. Otrais bija Latvijas jaunais talants Daniels Vilciņš no Dobeles, bet trešais palika tukumnieks Emīls Vasermanis, kas arī gatavojas Parīzes Olimpiskajām spēlēm.

Sievietēm pistoļu vingrinājumā “PP-40” uzvarēja Latvijas olimpiete Agate Rašmane no Dobeles. Otrā bija tukumniece Rūta Laila Spriņģe, bet trešā palika dobelniece Sigita Bērziņa. Junioru konkurence otrā bija tukumniece Alise Dvariška, bet trešā palika dobelniece Sanija Didžus.

Svētdien A. Manfelda piemiņas sacensības turpinās Aizputes sporta centrā. Pulksten 15 un 16.30 sāksies finālsacensības šauteņu vingrinājumos, kuros startēs arī Aizputes sportisti. Pēc fināliem būs apbalvošana.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.