Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputnieku ģimenē pirmais bērniņš; Kuldīgas slimnīcā jau 100. jaundzimušais

Kuldīgas slimnīca priecīgi ziņo, ka tajā 100. jaundzimušais šogad ir meitene Emma Emiliana, kas piedzimusi aizputnieku ģimenē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizputnieku Deinas Danielas Dzirko un Krista Kristapa Šternberga ģimenē viņa ir pirmais bērniņš. Emma Emiliana ir dzimusi ģimenes dzemdībās, un māmiņa Deina atzīst, ka otrās pusītes klātbūtne dzemdībās ir bijusi ļoti atbalstoša, vēsta Kuldīgas slimnīca.

Jautāta par meitiņas vārda izvēli, Deina Daniela atklāj, ka tā nav nejauša – tā kā abiem vecākiem ir divi vārdi, turklāt ar vienādiem vārdu pirmajiem burtiem, tad šķitis likumsakarīgi arī meitiņai izvēlēties vārdu pēc šāda principa.

Ģimenēm, kuras savu mazulīti vēl tikai gaida, abi jaunie vecāki novēl: “Saticību, daudz mīlestības, protams, veselību un daudz spēka. Vēlāk arī labu miedziņu!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Emmu Emilianu un viņas māmiņu sirsnīgi sveica Kuldīgas slimnīcas galvenais ārsts Edgars Siliņš un galvenā māsa Laura Prelgauska. Ar dakteres Ramonas Irbes gādību, mazulīte dāvanā saņēma arī krāšņo sedziņu no Amerikas latviešu šūšanas grupas “Dūriens pie dūriena”.

2023.gada 100. mazulīti sagaidīt palīdzēja vecmāte Inga Losāne. Šogad Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā sagaidīti jau 47 meitenes un 54 zēni.

Foto – Kuldīgas slimnīca

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.