Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Andris Ērglis un Helvijs Stengrēvics izdod dziesmu “Aizver dienu”

Liepājas mūziķis Andris Ērglis, sadarbībā ar komponistu Helviju Stengrēvicu, izdod pirmo kopīgi veidoto dziesmu “Aizver dienu”.

Dziesmas stāsta centrā ir Sieviete. Mīlestība, pārcilvēciskas rūpes un neizmērojama enerģija – tikai sieviete šajā pasaulē ir apveltīta ar šīm spēcīgajām īpašībām. Tikai sieviete spēj vienlaicīgi būt stipra un rūpēties ne tikai par sevi, bet arī ģimeni, un pats svarīgākais – būt par lielāko atbalstu un iedvesmu savam vīrietiem, dažkārt pat sarežģītākajās dzīves situācijās, portālu “ReKurZeme” informē A. Ērgļa menedžere Zane Megne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A. Ērglis par sadarbību: “Esmu patiesi priecīgs un pagodināts, ka Helvijs uzrunāja tieši mani. Mūsu sadarbība aizsākās ar sirsnīgu telefonsarunu, pēc kuras sekoja tikšanās un darbs studijā. Jau pēc
pirmajiem Komponista izpildītājiem akordiem sapratu, ka dziesma savā ziņā ir kā atzīšanās mīlestībā sievietei. Jūtos pagodināts, ka komponists uzticēja dziesmas izpildījumu tieši man. Lai šīs dziesmas kods sasniedz ikvienu ģimeni, īpaši kungus – mīlēsim, saudzēsim un novērtēsim savas sievietes!

“Pāršķirstot leģendāro dzejnieka Jāņa Baltausa dzejoļu krājumu “Ar miglu tev zīmēju naktskreklu”, “uzdūros” vēl dažiem, manuprāt, “mūzikā neietērptiem” viņa dzejoļiem. Viens no tādiem – “Aizver Dienu” sarakstīts tālajā 1988. gadā. Dzejolis ļoti romantisks, tāpēc man radās ideja šo dziesmu no sirds dāvāt savai sievai – Lainei, viņas apaļajā jubilejā!

Nākamais jautājums bija, kuram no latviešu dziedātājiem šī dziesma varētu vislabāk piestāvēt to izpildot, un izvēle krita uz Andri Ērgli!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Prieks, ka Andris atsaucās šim projektam un kopā dziesmu tā arī ierakstījām. Gribu pateikt arī lielu paldies ģitāristam Armandam Alksnim, kurš arī piedalījās šajā projektā!”, tā par abu mūziķu kopdarbu saka komponists H. Stengrēvics.

Dziesmas ierakstā piedalījās mūziķi A. Ērglis, H. Stengrēvics un Armands Alksnis, studijas producents Helvijs Stengrēvics, video montāža Kaspar Dween.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.