Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Apriķos iedzīvotājus aicina uz sākotnējo sabiedrisko apspriešanu par vēja elektrostaciju parka “Gudenieki” būvniecības ieceri

Otrdien, 5. martā, Apriķos iedzīvotājus aicina uz sākotnējo sabiedrisko apspriešanu par vēja elektrostaciju parka “Gudenieki” būvniecības ieceri Kuldīgas novada Gudenieku un Dienvidkurzemes novada Sakas pagastos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sākotnējā sabiedriskā apspriešana tika uzsākta 2024. gada 19. februārī un noslēgsies 2024. gada 11. martā. Klātienes sākotnējās sabiedriskās apspriešanas sanāksmes notiks 5. martā pulksten 13.30 Lažas pagasta Apriķu muižā un Kuldīgas novada Gudenieku pagasta “Pagastmājā” pulksten 17:30.

SIA “Utilitas Wind” ir iecerējusi izveidot vēja elektrostaciju parku “Gudenieki” Kuldīgas novada Gudenieku un Alsungas pagastos un Dienvidkurzemes novada Sakas pagastā, kurā ir plānots izbūvēt līdz 45 lielas jaudas vēja elektrostacijām.

Vēja elektrostaciju parkā “Gudenieki” kopējo uzstādāmo staciju skaitu, to izvietojumu un
parka kopējo jaudu ir paredzēts noteikt ietekmes uz vidi novērtējuma procesa laikā, ņemot vērā normatīvo aktu prasības vēja elektrostaciju izvietošanai, pieejamo pārvades sistēmas kapacitāti, ietekmes uz vidi novērtējuma rezultātus, ekonomiskos un citus saistītos aspektus, kas var ietekmēt paredzētās darbības realizācijas apjomu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar sagatavotajiem materiāliem par paredzēto darbību var iepazīties Kuldīgas novada pašvaldībā, Gudenieku pagasta “Pagastmājā”, Dienvidkurzemes novada pašvaldībā, Pāvilostas pilsētas Kultūras namā un SIA “Estonian, Latvian & Lithuanian Environment” tīmekļa vietnes www.environment.lv sadaļā “Aktualitātes”.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.