Ar “DKSS/Grobiņas SC” zēnu piedalīšanos Grobiņā sācies starptautisks futbola turnīrs

Sestdien, 11. februārī, Grobiņas Sporta centrā sākās starptautiskais zēnu futbola turnīrs “Grobiņas kauss 2023”, kurā divu dienu garumā sacenšas U11 vecuma grupas futbolistis – 2012. gadā dzimušie zēni.

Portāls “ReKurZeme” bija klāt turnīra pirmajā spēlē, kurā “DKSS/Grobiņas SC” futbolisti sacentās pret “Kuldīgas NSS” vienību. Aptuveni 20 minūtes rezultāts uz tablo bija 0:0, bet mača galotnē kuldīdznieki guva divus vārtus.

Sestdien grobiņnieki vēl spēlē pret Lietuvas komandām “Šilute” un “Džiugas”. Turnīra izšķirošās cīņas par godalgām būs svētdien no pulksten 13. Pulksten 14 būs apbalvošana.

“Grobiņas kauss” zēniem Grobiņā notiek jau vairāku gadu garumā. Pārtraukums bija pandēmijas laikā, kad sacensības nevarēja notikt.