Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Ar LMMDV pedagogu darbu izstādi atklās skolas jauno izstāžu zāli

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) ceturtdien, 19. janvārī, pulksten 14 atklās skolas jaunbūves (Alejas ielas 18) izstāžu zāli, piedāvājot interesentiem apskatīt LMMDV pedagogu radošos un daudzveidīgos mākslas darbus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādē savus darbus izstādījis Egons Perševics, Brigita Pomerante, Māra Straume, Ieva Rubeze, Jānis Blunavs, Laura Dzērve, Dace Jegorova-Strazdiņa, Vineta Trumpeniece, Linda Vilka, Agnese Kaupere, Ilze Karlsone, Andris Millers, Solvita Bruže, Andris Garokalns, Toms Vītols, Guntis Jekste, Laine Kinstlere, Dita Lesiņa, Dzintra Budovska, Guntars Ošenieks, Krista Dintere, Milana Felicija Semjonova, Zane Bluķe, Guna Poga, Aigars Hibneris, Kristians Brekte un Ieva Epnere, portālu “ReKurZeme” informē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Pedagogu darbu daudzveidība pārsteigs ikvienu izstādes apmeklētāju, jo būs iespēja apskatīt foto dizaina darbus, gleznas, darbus no stikla, metāla, dažādas abstraktas figūras, grāmatu dizainus un ilustrācijas, skaņas kompozīcijas, rotas, tekstilmākslas, keramikas un citās tehnikās realizētus mākslas darbus.

“Sirsnīgs paldies visiem kolēģiem, kuri atsaucās šim aicinājumam piedalīties izstādē. Saprotams, ka tā ir ļoti liela atbildība izlikt izstādi skolā, kuru ik dienu mēneša garumā vērtēs pašu audzēkņi. Bet, manuprāt, nav lieliskākas izstādes ar kuru varētu atklāt LMMDV jauno izstāžu zāli mākslas skolā. Domājams, ka šāda izstāde vienu reizi gadā kļūs par tradīciju mūsu jaunajā izstažu zālē,” stāsta skolas direktore Inga Auziņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc izstādes atklāšanas, plkst. 14.30 interesentiem būs iespēja piedalīties sarunā ar laikmetīgās mākslas kolekcionāru un izstāžu kuratoru Māri Vītolu par tēmu “Kas nosaka mākslas vērtību”. Mākslas darbu tirgus Latvijā un pasaulē – specifika, likumsakarības un īpatnības.

Māris Vītols ir Rīgā strādājošs uzņēmējs, laikmetīgās mākslas kolekcionārs, starptautisku kultūras projektu vadītājs un izstāžu kurators. Kopš 2015. gada viņš ir biedrības “Latvija kultūras projekti” direktors. M.Vītols kopā ar dzīvesbiedri Irinu Vītolu kolekcionē laikmetīgo mākslu kopš gadu tūkstošu mijas, un pēdējos gados viņu kolekcijai tiek pievērsta arvien plašāka starptautiskās auditorijas uzmanība.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.