Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Arī Liepājas slimnīca piedāvā darbu Ukrainas mediķiem – bēgļiem

Foto – Uldis Dobelis

Arī Liepājas Reģionālā slimnīca labprāt piedāvātu darbu mediķiem no Ukrainas, kas devušies bēgļu gaitās un varētu ierasties Latvijā, aģentūru LETA informēja SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas reģionālā slimnīca ir gatava piedāvāt darbu medicīnas speciālistiem no Ukrainas – gan ārstiem, gan māsām, gan māsu palīgiem, saprotot, ka vienlaikus ir nepieciešamas izmaiņas Latvijas likumdošanā, lai mediķi no Ukrainas varētu strādāt Latvijas slimnīcās.

Jau iepriekš slimnīca ir paudusi gatavību sniegt palīdzību Ukrainas karā cietušajiem.

Liepājas Reģionālā slimnīca ir lielākais daudzprofilu medicīniskās aprūpes centrs Kurzemē, kur strādā ap 900 darbinieku. Gadā slimnīcā gan stacionāro, gan ambulatoro aprūpi saņem ap 50 000 pacientu, veic ap 5000 operāciju un pasaulē nāk ap1000 jaundzimušo.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā vēstīts, arī Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca (RAKUS) plāno piedāvāt darbu slimnīcā Ukrainas bēgļiem, kuri sāk ierasties Latvijā. RAKUS darbu plānots piedāvāt ārstiem, māsām, māsu palīgiem, kā arī citam medicīnas personālam.

Vienlaikus slimnīca aicina attiecībā uz Ukrainas valstspiederīgajiem atcelt noteiktos ierobežojumus par valsts valodas zināšanām un profesionālo sertifikāciju.nlaikus slimnīca aicina attiecībā uz Ukrainas valstspiederīgajiem atcelt

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.