Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Artūru Butānu atkārtoti ievēl par NA Liepājas nodaļas vadītāju

Ceturtdien, 17. martā, savu ikgadēju kopsapulci aizvadījusi Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Liepājas nodaļa. Kopsapulcē tika apkopoti padarītie darbi, iezīmēti nākotnes plāni, kā arī pārvēlēta nodaļas vadība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodaļas vadības balsojumā par valdes locekļiem tika ievēlēti Liepājas domes deputāts un Liepājas Simfoniskā orķestra direktors Uldis Lipskis, juriste un darba tiesību eksperte Diāna Grīnberga un finanšu speciāliste Ina Sila, savukārt par NA Liepājas nodaļas vadītāju atkārtoti tika pārvēlēts Ekonomikas ministra biroja vadītājs un NA valdes loceklis Artūrs Butāns.

Atskatoties uz padarītajiem darbiem, Liepājas domes deputāts Uldis Lipskis uzsvēra 2022.gada budžeta grozījumos izcīnīto līdzfinansējuma palielināšanu privāto aukļu dienestam, kā arī brīvpusdienu nodrošināšanu 3+ ģimeņu bērniem pašvaldības bērnudārzos, sākot no šī gada 1.septembra. Savukārt A.Butāns uzsvēra NA vadīto ministriju ieguldījumu Liepājā, kā Kultūras ministrijas galveno ieguldījumu izceļot finansējuma nodrošināšanu Hoijeres viesnīcas un LMMDV restaurācijas darbiem, kā arī Ekonomikas ministrijas ieguldījumu Liepājas siltumapgādes sistēmu pāriešanai no gāzes uz šķeldu.

Runājot par turpmāk plānoto, tika nosprausti mērķi nodrošināt Liepājas izglītības iestāžu pāreju uz mācībām tikai valsts valodā, turpināt stiprināt atbalstu ģimenēm ar bērniem, kā arī sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, īstenot industriālā parka izveides projektu bijušā “Liepājas metalurga” teritorijā.

Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK Liepājas nodaļas komandu pagājušajā gadā papildinājuši 5 jauni biedri un 8 atbalstītāji, bet kopumā visas partijas rindās šobrīd reģistrēti 1027 biedri.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.