Astoņas medaļas Latvijas čempionātā cīņas sportistiem

Publicitātes foto
  1. maijā Bauskā aizvadīts Latvijas čempionāts grieķu – romiešu un brīvajā cīņā U20 vecuma grupā.

Grieķu – romiešu cīņā par čempioniem kļuva Edgars Laugalis (72kg), Maksims Hmeļovs (77kg) un Dmitrijs Jesoņenko (87kg). Otro vietu izcīnīja Kaspars Bondarenko (60kg), Andrejs Ušakovs (82kg) un Andris Grīnbergs (130kg), savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Iļja Knišenko (63kg) un Markuss Grebežs (72kg). Komandu vērtējumā Liepājas Kompleksās sporta skolas komanda izcīnīja otro vietu, piekāpjoties tikai Daugavpils Individuālo sporta veidu skolai, bet trešo vietu izcīnīja Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skola. Brīvajā cīņā otro vietu izcīnīja Lāsma Jarute (53kg), portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Liepājas Kompleksās sporta skolas treneris Jānis Rērihs atzīst: “Kopumā sacensības aizvadījām apmierinoši, taču ne visi spēja parādīt labāko sniegumu – kādam patraucēja traumas, bet kāds vēl nav sasniedzis optimālo formu. Ir pie kā strādāt, tāpēc turpinām trenēties un gatavojamies nākošajiem startiem.”