Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Atcelta ieceļotāju apziņošana par spēkā esošajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem

Foto – Pixabay

Saistībā ar ārkārtējas situācijas beigām un epidemioloģsko drošības pasākumu mazināšanu atcelta ieceļotāju apziņošana ar īsziņām par Latvijā spēkā esošajiem drošības pasākumiem, aģentūru LETA informēja Satiksmes ministrijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mobilo sakaru operatori nosūtīja viesabonentam, kurš ir reģistrējies Latvijas mobilo sakaru operatora tīklā, un Latvijas mobilo sakaru operatora balss pakalpojuma galalietotājam, kurš ir reģistrējies sava operatora tīklā pēc viesabonēšanas, automātisko paziņojumu par Latvijā spēkā esošajiem drošības pasākumiem, kas personai ir jāievēro.

Izdevumi, kas radušies mobilo sakaru operatoriem par paziņojumu nosūtīšanu viesabonentiem līdz 2022.gada 28.februārim tiks segti no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”, savukārt izmaksas par SMS nosūtīšanu balss pakalpojuma galalietotājam, kurš ir reģistrējies sava operatora tīklā pēc viesabonēšanas, sedza attiecīgais mobilo sakaru komersants.

SMS apziņošanu ieviesa kā vienu no Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas pasākumiem saistībā ar slimības izplatības tendencēm visā pasaulē un citu valstu noteiktajiem drošības pasākumiem. Apziņošana ar SMS sākās 2020.gada 28.septembrī.

Par apziņošanu no 2020.gada 28.septembra līdz 2021.gada 30.septembrim mobilo sakaru operatoriem izmaksātas kompensācijas kopumā 190 249 eiro apmērā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.