Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Atvērta pieteikšanās interešu izglītības programmai “Vides pārvaldība II” Dabas mājā

Pirmdien, 9. janvārī, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) Dabas māja izsludināja pieteikšanos izglītības iestādēm apgūt interešu izglītības programmu “Vides pārvaldība II”, kura izstrādāta 11-18 gadus veciem skolēniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tuvojoties projekta “Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā” izskaņai, vēl pēdējo reizi šī projekta ietvaros izglītības iestādēm no visas Latvijas ir iespēja pieteikt 5.–12. klašu dalību interešu izglītības programmā, kura tiek īstenota ZIIC koprades telpā “Dabas māja”. Programma “Vides pārvaldība II” iekļauj četras inovatīvas nodarbības: “Cilvēka iekšējie orgāni”, “Biotehnoloģija”, “Zemes slāņu izpēte” un “Zooloģija zem lupas”, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) Projekta “Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā” vadītāja Laura Grundmane.

Interaktīvajās nodarbībās, kuras norisināsies februārī, martā, aprīlī un maijā, skolēni, izmantojot Dabas mājas instalācijas un aprīkojumu, padziļināti iepazīs dabaszinātnes, pētīs dabas procesu daudzveidību, izpratīs vides saudzēšanas nepieciešamību, kā arī, veicot teorētiskus un praktiskus pētījumus, gūs priekšstatu par ekoloģiska dzīvesveida nozīmīgumu mūsdienu pasaulē.

Katras nodarbības ilgums ir 60 minūtes, tās ir bez maksas, un nodarbību laikā klase tiek dalīta uz pusēm pēc skolēnu skaita. Lai apgūtu programmu, ir jāapmeklē visas iekļautās nodarbības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izglītības iestādēm tiek nodrošināta transporta izmaksu kompensācija. Ar papildus informāciju par transporta kompensāciju nolikumu var iepazīties ZIIC mājaslapā.

Informācija, lai pieteiktos nodarbībām:

• Pieteikšanās programmas apguvei norit tikai elektroniski ZIIC tīmekļvietnē, aizpildot rezervācijas anketu.
• Pieteikšanās norit no 9.01.2023. līdz 20.01.2023., vai līdz brīdim, kad saņemti 10 pieteikumi (atkarībā no tā, kurš no nosacījumiem iestājas pirmais).
• ZIIC administrācija sazināsies ar pieteikuma iesniedzējiem, kuru pieteikums ir apstiprināts.

Interešu izglītības programma “Vides pārvaldība II” tiek realizēta projekta “Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā” ietvaros, kuru finansē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu programma “Pētniecība un izglītība”. Tā kopējās izmaksas ir 986 049,00 eiro, no kurām 754 327,40 eiro ir Norvēģijas grantu līdzfinansējums, 133 116,60 eiro Latvijas valsts budžeta līdzfinansējumus, bet 98 605,00 eiro Liepājas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.