Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Autobraucēju ievērībai: īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi uz Ventspils šosejas un Liepājas šosejas

Arī vakarpusē daudzviet turpinās snigšana, putenis un zemais putenis, kas pūš sniegu no apkārtējām teritorijām uz ceļa un veido aizputinājumus. Braukšanas apstākļi daudzviet ir apgrūtināti, portālu “ReKurZeme” informē VSIA Latvijas Valsts ceļi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz plkst. 17.30 īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi (sarkanais apzīmējums LVC kartē) ir:

  • Ventspils šosejas (A10) posmā no Kūdras līdz Usmai;
  • Liepājas šosejas (A9) posmā no Apšupes krustojuma līdz Anneniekiem;
  • uz vietējiem un reģionālajiem autoceļiem Talsu, Tukuma, Limbažu, Cēsu, Valmieras, Preiļu, Krāslavas un Rēzeknes apkārtnē.

Aicinām plānot papildu laiku braucieniem un izvērtēt nepieciešamību doties ceļā pa tiem ceļu posmiem, kur braukšanas apstākļi ir īpaši apgrūtināti. Uz vietējiem un reģionālajiem autoceļiem arī citviet var veidoties grūti izbraucami aizputinājumi. Lai braukšanas apstākļus uzlabotu, strādā 93 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Atgādinām, ka snigšanas un puteņa laikā sniega kārta un aizputinājumi veidojas atkārtoti, tāpēc aicinām plānot papildu laiku ceļā. Svarīgi izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem. Uzturēšanas darbi tiek veikti prioritārā secībā, sākumā strādājot uz galvenās, tad reģionālās un pēc tam uz vietējās nozīmes autoceļiem. Uzturēšanas darbu mērķis ir iespēju robežās uzlabot braukšanas apstākļus, taču ar tiem nevar novērst ziemu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc snigšanas beigām valsts galvenie autoceļi no sniega ir jānotīra trīs stundu laikā, savukārt uz mazāk noslogotiem ceļiem šiem darbiem tiek dots līdz pat 24 stundām.

Atgādinām, ka ceļi ar grants segumu ziemā tiek uzturēti ar piebraukta sniega kārtu.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook.

Foto – lvceli.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.