Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Autovadītājs ar 225 km/h no ceļu policijas bēg no Pierīgas līdz pat Ventspils novadam

Cenšoties izvairīties no ceļu policijas, kāds autovadītājs sarīkojis bēgšanu no Pierīgas līdz pat Ventspils novadam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

11.februāra vakarā policistu uzmanību uz Ventspils šosejas piesaistīja kāds “BMW” markas transportlīdzeklis, kura vadītājs apsteidza policijas ekipāžu un viņa tālākais braukšanas stils, cenšoties apsteigt citus transportlīdzekļus, balansēja uz pārkāpumu robežas, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

“Ņemot vērā braucēja aizdomīgo un nepārliecinošo rīcību uz ceļa”, likumsargi automašīnai pievērsa pastiprinātu uzmanību un vēroja tālākās darbības, nolūkā nepieļaut pārkāpumus.

Automašīnas “BMW” vadītājs uz īsu brīdi piestāja degvielas uzpildes stacijā, pēc kā turpināja ceļu, sākot pārsniegt atļauto braukšanas ātrumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izbraucot no Spuņciema, “BMW” vadītājs neievēroja ceļa apzīmējumu – baltu nepārtrauktu līniju, apdzenot priekšā braucošu transportlīdzekli, un paātrinot braukšanas ātrumu līdz 144 kilometriem stundā.

Likumsargi pietuvojās transportlīdzeklim, lai to apturētu, bet “BMW” ātrums turpināja pieaugt. Pamanot policijas automašīnas speciālos gaismas signālus, “BMW” vadītājs paātrināja braukšanas ātrumu līdz 225 km/h un uzsāka bēgšanu, kuras laikā veica arī pārgalvīgu manevrus un apdraudēja pretim braucošos satiksmes dalībniekus.

Ņemot vērā bēgošā autovadītāja riskanto un agresīvo braukšanas manieri un rūpēs par savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, policisti nodeva informāciju kolēģiem no citiem reģioniem, lūdzot papildu darbinieku piesaisti, vienlaikus turpinot sekot minētajam transportlīdzeklim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pie Tukuma apļa “BMW” vadītājs pazuda no likumsargu redzes loka, bet, ņemot vērā, ka bēgošā agresīvā autovadītāja transportlīdzeklis ir reģistrēts Ventspilī, autovadītāja apturēšanai tika piesaistīti kolēģi Kurzemes pusē. Jau pēc neilga laika tika ziņots, ka konkrētais transportlīdzeklis ir apturēts Ventspils pusē pirms Popes.

Arī Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki, kuri jau sākotnēji bija šo autovadītāju konstatējuši, devās turp, lai sauktu autovadītāju pie administratīvās atbildības par izdarītajiem pārkāpumiem.

Tika konstatēts, ka pie automašīnas “BMW” stūres bija sēdies kāds 1985.gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Minētais vīrietis sākotnēji noliedza, ka ir bijis pie konkrētās automašīnas stūres Rīgas pusē un apgalvoja, ka tajā ir iesēdies tikai Ugālē, bet pirms tam braucis kāds cits. Taču, kad likumsargi parādīja video ierakstu no degvielas uzpildes stacijas Pierīgā, kur viņš bija sākotnēji apstājies, vīrietis savu versiju par notikušo mainīja.

Policija par izdarītajiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem – bēgšanu, ātruma pārsniegšanu Rīgas reģionā un Tukuma novadā, kā arī par agresīvu braukšanu, radot apdraudējumu citiem satiksmes dalībniekiem, ir sākusi vairākus administratīvo pārkāpumu procesus. Tāpat bēgšanas laikā “BMW” vadītāju konstatēja fotoradars pie Smārdes.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.