Balcera komanda piedzīvo zaudējumu NHL spēlē

Rūdolfs Balcers. Foto – nhl.com

Teodora Bļugera, Elvja Merzļikina un Rūdolfa Balcera pārstāvētās komandas otrdien piedzīvoja zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs.

Bļugera Pitsburgas “Penguins” savā laukumā ar rezultātu 1:5 (0:1, 1:1, 0:3) piekāpās Edmontonas “Oilers”, viesiem izcīnot piekto uzvaru pēdējās sešās spēlēs, vēsta LETA.

Latvijas hokejists laukumā bija deviņas minūtes un 15 sekundes, minūti un 29 sekundes spēlējot arī mazākumā. Tāpat viņš vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos no sešiem iemetieniem un noslēdza maču ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Oilers” uzvaru kaldināja Konors Makdeivids, kurš guva vienus vārtus un sakrāja trīs rezultatīvas piespēles, bet vienīgos vārtus “Penguins” labā guva Džefs Kārters.

Pitsburgas vienības vārtsargs Keisijs Desmits atvairīja 37 pretinieku metienus, kamēr otrā laukuma galā Maiks Smits tika galā ar 33 metieniem.

Tikmēr Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” izbraukumā ar rezultātu 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) atzina Tampabejas “Lightning” pārākumu.

Merzļikins tika galā ar 28 no 32 pretinieku metieniem, atvairot 87,5% ripu.

Uzvarētāju rindās Stīvens Stemkoss guva divus vārtus un asistēja divos vārtu guvumos, tādējādi sasniedzot 100 rezultativitātes punktus šosezon, kamēr Viktors Hedmans, kurš asistēja vienos mājinieku vārtos, tika pie 600.rezultativitātes punkta NHL karjerā.

Vienīgos vārtus “Blue Jackets” labā guva Olivers Bjorkstrands.

Savukārt Balcera Sanhosē “Sharks” mājas spēlē ar rezultātu 2:5 (0:1, 2:2, 0:2) zaudēja Anaheimas “Ducks”.

Balcers uz ledus pavadīja 14 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, pa reizi pazaudēja un atņēma pretiniekam ripu, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pēc trīs ielaistām ripām “Sharks” spēja atspēlēt divus vārtus, precīziem esot Brentam Bērnsam un Skotam Rīdijam, taču mača turpinājumā viesu komanda guva divus bezatbildes vārtus, izcīnot panākumu.

Jau ziņots, ka uz Vankūveras “Canucks” no Amerikas Hokeja līgas (AHL) tika izsaukts vārtsargs Artūrs Šilovs, taču viņš šonakt palika rezervē, kamēr “Canucks” savā laukumā ar rezultātu 5:2 (3:0, 0:2, 2:0) izcīnīja uzvaru pār Sietlas “Kraken”.

“Penguins”, kas jau nodrošinājusi vietu izslēgšanas spēlēs, ar 101 punktu 81 spēlē Austrumu konferencē ieņem septīto vietu, “Blue Jackets” ar 79 punktiem 80 spēlēs ierindojas desmitajā pozīcijā, kamēr Rietumu konferencē “Sharks” ar 76 punktiem 80 mačos atrodas 12.vietā.