Balceram rezultatīva piespēle “Sharks” zaudējumā NHL pārbaudes spēlē

Foto – NHL

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien rezultatīvi piespēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē, taču viņa pārstāvētā Sanhosē “Sharks” komanda mājās piedzīvoja zaudējumu, kamēr zaudējums tika arī Zemgus Girgensona pārstāvētajai Bufalo “Sabres”.

Sanhosē “Sharks” pēcspēles metienu sērijā piekāpās Anaheimas “Ducks” ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1), vēsta LETA.

Balcers asistēja Tomāša Hertla vārtu guvumā mača 56.minūtē, izlīdzinot rezultātu – 2:2.

Pēcspēles metienos Latvijas uzbrucējs izpildīja otro metienu, taču viņam, tāpat kā diviem komandas biedriem pretinieku vārtsargu Džonu Gibsonu pārspēt neizdevās.

Balcers spēlēja 16 minūtes un 20 sekundes, minūti un 48 sekundes spēlējot mazākumā, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, vienreiz pielietoja spēka paņēmienu, vienreiz atdeva ripu pretiniekam, bet divreiz to pretiniekam atņēma, kā arī spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

“Sharks” vārtos Džeimss Rīmers atvairīja 23 pretinieku metienus, bet pretējos vārtos Gibsons neitralizēja 42 metienus.

Uzvaras “bullīti” iemeta Trevors Zīgrass.

Citā spēlē uzbrucēja Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” savā laukumā atzina Kolumbusas “Blue Jackets” pārākumu ar 3:5 (1:2, 0:3, 2:0).

Girgensons spēlēja 13 minūtes un 45 sekundes, divas minūtes laukumā esot mazākumā, kuru laikā uzvarēja pusē iemetienu, kā arī spēli beidza ar +/- rādītāju -1.

Pretinieku rindās pieteikumā nebija iekļauts Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins. Divu periodu laikā viņa galvenais konkurents uz vietu vārtos soms Jonass Korpisalo atvairīja 17 no 18 pretinieku metieniem, bet pēdējā periodā spēlējušais krievs Daņiils Tarasovs – astoņus no desmit metieniem.

Uzvarētāju rindās trīs (1+2) rezultativitātes punktus guva Jakubs Vorāčeks, bet “zobeniem” divus vārtus iemeta Keisijs Mitelstāds.

Vēl Otavas “Senators” piekāpās Toronto “Maple Leafs”, kuras pieteikumā nebija Latvijas aizsarga Kristiāna Rubīna, – 1:3 (0:0, 1:1, 0:2).