Balcers gūst sezonas pirmos vārtus “Panthers” uzvarā pār “Flyers”

Rūdolfs Balcers gūst vārtus. Foto. AP.Scanpix

Liepājas uzbrucējs Rūdolfs Balcers trešdien guva savus pirmos vārtus jaunajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā un kopā ar Floridas “Panthers” komandu svinēja uzvaru.

“Panthers” sezonas ceturtajā mačā mājās ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:1, 2:1) pārspēja Filadelfijas “Flyers”, vēsta LETA.

Pirmā perioda pirmajā pusē laukuma saimniekiem abus vārtus guva Kārters Verhege. Vispirms viņš izpildīja precīzu raidījumu no iemetienu apļa, bet pēc tam ripu mērķī raidīja pretuzbrukuma noslēgumā, kad ātri ieslidoja pretinieku aizsardzības zonā.

Trīsarpus minūtes pirms došanās pārtraukumā Niks Sīlers no vārtu priekšas panāca 1:2, bet piecas minūtes pirms otrā perioda beigām Džeimss van Rīmsdiks vairākumā raidīja ripu cauri Sergeja Bobrovska kājsargiem un izlīdzināja rezultātu.

Vadībā “Panthers” atgriezās trešā perioda ceturtajā minūtē, kad pēc Sema Beneta piespēles Balcers nonāca viens pret Fēliksu Sandstremu un ar nūjas lāpstiņas neērto pusi pārspēja pretinieku vārtsargu. Tuvojoties perioda vidum, Džošs Mahura izpildīja metienu “Flyers” hokejista aizsegā un panāca 4:2.

Trīs sekundes pirms finālsvilpes Treviss Konecni raidīja ripu tukšā vārtu stūrī un samazināja “Panthers” pārsvaru.

Balcers šajā mačā tika atzīts par spēles otru spožāko zvaigzni aiz divus vārtus guvušā Verheges. Latvijas uzbrucējs šajā duelī uz ledus pavadīja 11 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savas jaunās komandas sastāvā latvietis četrās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Panthers” nākamajā cīņā piektdien mājās uzņems Tampabejas “Lightning”.

Floridas vienība ar sešiem punktiem četros mačos ieņem trešo vietu Austrumu konferencē. Tikpat punktu ir sezonu ar trīs uzvarām pēc kārtas sākušajai “Flyers” komandai.