Balcers un “Panthers” izbraukuma sērijas noslēgumā uzvar “Ducks”

Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda svētdien izcīnīja uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē.

“Panthers” četru izbraukuma spēļu sērijas noslēgumā ar rezultātu 5:3 (1:0, 1:2, 3:1) uzvarēja Anaheimas “Ducks”, vēsta LETA.

Viesiem ar diviem gūtiem vārtiem trešajā periodā izcēlās Sems Reinhārts, bet maču ar vienu precīzu metienu un trīs rezultatīvām piespēlēm noslēdza Brendons Montūrs. “Panthers” komandā trešo maču pēc kārtas vārtus guva Kārters Verhege, tāpat vienu ripu “Ducks” vārtos ieraidīja Sems Benets.

Mājiniekiem vārtus guva Raiens Stroms, Edams Enrike un Īsaks Lundstrēms.

“Panthers” vārtsargs Spensers Naits atvairīja 32 metienus, bet otrā laukuma galā Džons Gibsons tika galā ar 43 metieniem.

Floridas vienībai nevarēja palīdzēt viens no uzbrukuma līderiem Metjū Tkečaks, kurš iepriekšējā cīņā ar augstu paceltu nūju bīstami nospēlēja pret Losandželosas “Kings” vārtsargu Džonatanu Kviku, par ko saņēma divu maču diskvalifikāciju.

Balcers svētdien uz ledus pavadīja deviņas minūtes un desmit sekundes, divreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon latvietis 13 spēlēs guvis divus vārtus, atdevis divas rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīvas lietderības -2.

“Panthers” ar 15 punktiem 13 mačos ir septītā Austrumu konferencē. “Ducks” 13 spēlēs iekrājusi deviņus punktus un ir 14.pozīcijā Rietumu konferencē.

Balcers ar komandas biedriem atgriezīsies mājās, kur trešdien cīnīsies ar Karolīnas “Hurricanes”.