Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Aizputē sacenšas Ģimeņu volejbola turnīrā

Ģimeņu volejbola turnīram gatavs aizputnieks Andris Sveiše kopā ar dēlu Tomasu.

Aizputes sporta centrā pirms Ziemassvētkiem tika aizvadīts tradicionalais Ģimeņu volejbola turnīrs, uz kuru šogad ieradās septiņas komandas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vispirms komandas tikās katra ar katru, bet pēc tam tās tika dalītas profu un amatieru grupās. Pie kausiem tika visi dalībnieki.

Profu grupā uzvarēja Inga un Jānis Čanderi, otrie bija Linda Līduma, Kristers un Dainis Mucenieki, bet trešie palika Madara un Andris Blūmi.

Amatieru grupā uzvarēja Aleksis Druskins, Daniels un Mārtiņš Pujāti, otro vietu ieguva Marta, Gita un Guntars Ļaudami. Trešie bija Tomass un Andris Sveišes, kā arī Laura Druskina un Sabīne Pujāte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Uzdevums ir piedalīties,” pirms pirmā mača “ReKurZemei” atzina Andris Sveiše. Viņš norāda, ka Ģimeņu volejbola turnīrā kopā ar dēlu Tomasu piedalās pirmo reizi. Uzaicinājis dēla treneris. “Puika iet volejbola treniņos, bet pats neesmu ļoti sen spēlējis. Jācenšas būs abiem,” piebilda A. Sveiše.

“Ir iespēja beidzot izkustēties. Guntars piedalās pirmo reizi, bet mēs ar Martu esam jau iepriekš bijušas. Šī Aizputē ir laba tradīcija. Tikai tagad kovids ir izjaucis. Daudzās ģimenēs bēŗni nav potēti, tāpēc arī dalībnieki ir mazāk. Mēs visi izslimojām, tāpēc tiekam spēlēt,” stāsta G. Ļaudama.

G. Ļaudama piebilst, ka viņas ģimene ir sportiska un piedalās visos pasākumos. “Ko Aizpute rīko, to atbalstām,” norāda turnīra dalībniece.

Sacensībās varēja piedalīties dalībnieki ar Covid-19 potēšanās vai pārslimošanas sertifikātiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.