Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Bez rezultāta beigusies izsole nekustamajam īpašumam Vētru ielā Liepājā

Bez rezultāta beigusies arī atkārtotā izsole nekustamajam īpašumam Vētru ielā 6, Liepājā, liecina informācija elektronisko izsoļu vietnē “izsoles.ta.gov.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izsolāmo nekustamo īpašumu Liepājā, Vētru ielā 6, veido zemesgabals ar kopējo platību 6244 kvadrātmetri. Nekustamā īpašuma sākumcena izsolē bija 123 100 eiro, vēsta LETA.

Arī pirmā šī īpašuma izsole beidzās bez rezultāta, tāpēc Liepājas domes deputāti lēma organizēt atkārtotu elektronisko izsoli.

Izsoli organizēja pašvaldības Nekustamā īpašuma pārvalde un izsoles procesā iegūtos līdzekļus bija plānots novirzīt citu pašvaldības īpašumā esošo nekustamo īpašumu sakārtošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbilstoši Liepājas teritorijas plānojumam, izsolāmais īpašums atrodas 100% daudzstāvu dzīvojamās apbūves teritorijā, kurā galvenais zemes un būvju izmantošanas veids ir daudzstāvu daudzdzīvokļu māju apbūve. Zemesgabala daļā, ārpus aizsargājamā biotopa robežām aptuveni 2500 kvadrātmetru jeb apmēram 40% platībā, būvniecība ir atļauta. Pie atļautajiem apbūves blīvuma un intensitātes rādītājiem maksimāli iespējamā apbūves intensitāte pieļaujama līdz deviņu stāvu augstā būvapjomā ar apbūves platību aptuveni 1525 kvadrātmetri, kas ir līdzvērtīgi esošajai mikrorajona apbūvei.

Pašvaldībā informē, ka nekustamajā īpašumā pieļaujama tikai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas būvniecība ar šādām minimālajām prasībām – dzīvojamajā mājā kā atsevišķi īpašumi izbūvējami vismaz 30 dzīvokļa īpašumi, no tiem ne vairāk kā 30% vienistabas dzīvokļi, dzīvojamajai mājai jābūt vismaz četriem stāviem un dzīvojamajā mājā izbūvējamā dzīvokļa īpašuma ar vienu istabu minimālā platība ir 35 kvadrātmetri, dzīvokļa īpašuma minimālā platība par katru nākamo istabu ir par desmit kvadrātmetriem lielāka nekā vienas istabas dzīvokļa īpašumam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.