Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Bijušās “Liepājas metalurga” teritorijas lokālplānojums nodots pilnveidošanai

Publicitātes foto

Liepājas domes deputāti ceturtdien nolēma pilnveidot bijušās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” teritorijas lokālplānojuma un vides pārskata projektu redakciju, aģentūru LETA informēja pašvaldības Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc pilnveidotās redakcijas sagatavošanas to nodos vēl vienai publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai.

Izvērtējot saņemtos atzinumus un priekšlikumus par lokālplānojuma pirmo redakciju, Liepājas pilsētas būvvalde ir secinājusi, ka nepieciešams veikt lokālplānojuma pilnveidošanu – precizēt ielu sarkanās līnijas un to šķērsprofilus, precizēt tauvas joslā plānoto izmantošanu, kā arī veikt citus labojumus un papildinājumus Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumos un grafiskajā daļā.

Atbilstoši precizējumiem lokālplānojuma redakcijā, ir nepieciešams veikt attiecīgus labojumus arī Vides pārskata projekta vērtējumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lokālplānojuma pirmās redakcijas un Vides pārskata publiskā apspriešana notika no 2021.gada 22.novembra līdz šā gada 2.janvārim.

Ir saņemti visu institūciju atzinumi, tajos sniegti gan pozitīvi vērtējumi, kuros institūcijas neiebilst par izstrādāto redakciju, gan tādi, kuros norādīts uz nepieciešamiem labojumiem un precizējumiem.

Lokālplānojuma redakcija paredz grozīt Liepājas pilsētas teritorijas plānojumu bijušās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” teritorijai, kuras kopējā platība ir 202 hektārus plaša.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.