“Bites” iedzeļ “Lāčiem” un “Jenoti” sarūgtina “Lsk”

Livonijas hokeja līgas piektās kārtas spēlēs, kur sacentās Bites ar Lāčiem un Svelet ar Lsk, uzvarētāji noskaidrojās tikai spēles pēdējās minūtēs un pēcspēles soda metienos.

Bites savu pārākumu apstiprināja trīs minūtes pirms beigu signāla, kad Lauruts Vikentījs no Jāņa Alkšņa un Toma Jansona piespēles izvirzīja Bites vadībā. Lauruts vēlreiz jau spēles pēdējā minūtē, gūstot savus trešos vārtus spēlē, pieliek punktu un ar 4:2 Bites svin uzvaru, portālu “ReKurZeme” informē Livonijas hokeja līgas organizators Ivo Bergmanis.

Otrajā kārtas spēlē Svelet un Lsk komandas pamīšus spēles laikā gūst pa diviem vārtiem noslēdzot spēles pamatlaiku ar 2:2. Pēcspēles soda metienos uzvaras nesošos vārtus gūst Kalvis Bardjukovs. Svelet pelnīta uzvara 3:2.