Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Brīvdienu rītos mazos skatītājus priecēs raidījuma “Bardaks bēniņos” otrā sezona

Foto – LTV/Aksels Roberts Zirnis

No 5. marta mazajiem skatītājiem būs pieejama Latvijas Televīzijas (LTV) oriģinālraidījuma “Bardaks bēniņos” otrā sezona. Katru sestdienu plkst. 9.10 LTV1 bērni varēs radoši un pārsteidzoši izzināt pasauli kopā ar aizrautīgo tēlu – Bardaku, portālu “ReKurZeme” informē “Latvijas Televīzijas” komunikācijas speciāliste Ginta Martini.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagājušajā rudenī pie mazajiem skatītājiem nonāca LTV oriģinālraidījums “Bardaks bēniņos”, kura saturā pirmo reizi LTV vēsturē tika ieviesti radoši digitālie risinājumi – 3D tēli. Režisore Zane Gargažina norāda, ka pirmsskolas periods ir ļoti svarīgs bērna personības attīstības ķēdē. “Ticu, ka bērna personību stiprina darbība. Darbojoties pie šī raidījuma, turpinām ļaut bērniem izjust virzītājspēku – domāt, darīt, meklēt, jautāt, atklāt, saprast. Raidījumā kombinējam bērnam ikdienā tik ierastās pasaules – reālo un digitālo, bet galvenā tematiskā līnija paliek nemainīga – meklējam atbildes uz jautājumu, kā darbojas pasaule, atstājot vietu arī mazā skatītāja fantāzijai un iztēlei.”

Otrajā sezonā bērni atkal varēs dziedāt līdzi “Bardaks bēniņos” lipīgajai tituldziesmai, ko radījis Jānis Šipkēvics jeb Šipsī. Bardaks kopā ar bērniem centīsies apjaust, kā izskatās, izklausās un smaržo  tumsa, dosies pie miega speciālista apvaicāties, vai Bardaka ideja – gulēt veselu nedēļu no vietas – ir prātīga, centīsies salabot salūzušo Bardaka draugu Radio, noskaidros, kā pareizi jātīra zobi, ko nedrīkst darīt ar tādu lidojošu objektu kā drons, kā arī Bardaks un Radio izzinās savas dzimtas saknes plašajā pasaulē.

Režisore Liene Eicēna teic: “Aicinu visus “Bardaks bēniņos” skatītājus uz vienu kārtīgu, bardacīgu un labi pavadītu laiku sestdienu rītos. Kopā ar Bardaku smiesimies, dauzīsimies, arī mazliet paraudāsim, skriesim, lēksim, izzināsim un dosimies visneparastākajos piedzīvojumos.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Raidījumā Bardaks bērniem māca, kā nebaidīties būt atšķirīgiem, dabiskiem un cilvēcīgiem. Viņam palīdz bēniņos esošie priekšmeti – radošām idejām un emocijām pilnā Burka, ar aso prātu un mēli apveltītā Adata, pasaulei, mūzikai un ziņām atvērtais Radio, kā arī mazliet noputējušais un vientuļais Zābaks.

“Bardaks bēniņos” tapis LTV Bērnu, jauniešu un izklaides raidījumu redakcijā. Radījumu veido režisores – Zane Gargažina un Liene Eicēna, scenārija autors – Klāvs Knuts Sukurs, raidījuma tituldziesmas autors – Jānis Šipkēvics jeb Šipsī, tēlu tituldziesmu un raidījuma muzikālā noformējuma autore – Zane Dombrovska, scenogrāfijas autore – māksliniece Madara Botmane, kas līdzdarbojusies arī tēlu vizualitātes veidošanā. Tēlu lomās iejūtas aktieri – Raivis Mediss (Bardaks), Rūdolfs Apse (Zābaks), Līga Kausa (Adata), Sandis Bergholds (Radio), Anete Bendika (Burka).

“Bardaks bēniņos” – no 5. marta sestdienās plkst. 09.10 LTV1, kā arī REplay.lv un Bērnistaba.lsm.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.