Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Bruģa bumbas” ceturtajā posmā notiks sīva cīņa par tikšanu uz lielo finālu

Trešdien, 13. jūlijā, KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona norisināsies ceturtais šī gada ”Bruģa Bumbas” čempionāta posms. “Sporta Bodes” posms būs saistošs ar to, ka jau pēc šī posma sāks iezīmēties grupu favorīti uz lielo finālu. Ceturtā posma sākums pulksten 18:30.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vislielāko interesi pirmajos trijos posmos ir izrādījušas “U-99 vīriešu” un “U-15 zēnu” komandas, kurās pa lielo finālu cīnās kopumā 13 dažādas komandas, taču nav izslēgts, ka ceturtajā posmā sīvāka konkurence tiks sastādīta arī pārējās grupās, jo cīņa par kopvērtējuma augstāko pakāpienu joprojām ir atvērta un aktuāla, tāpēc cīņas solās būt ne mazāk spraigas kā iepriekšējos posmos, portālu “ReKurZeme” informē turnīra pārstāvis Dāvis Plūme.

Atgādinām, ka noslēdzošajā 6.posmā, kas norisināsies 13.augustā KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona, varēs piedalīties tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, kopā sapulcinot tikai pašus labākos no labākajiem. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās.

Tāpat vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots ceturtais finālists meistarības konkursā, kuriem fināla posmā 13.augustā būs jācīnās par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības centrs ”Kurzeme”. Iepriekšējos posmos dalību finālā ir jau nodrošinājuši Megija Šaķe, Marta Strautiņa un Eduards Straume.
Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma, līdz ar to ”Sporta Bode” posmam pieteikšanās notiks no pulksten 17:00 – 17:30. Posms norisināsies Daugavas stadiona rezerves lakumā esošajā Kristapa Porziņģa laukumā.
Dalības maksa no komandas 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad jauniešu vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecuma grupas:
U-15 zēni        (2007. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-18 zēni        (2004. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši     (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-13 meitenes (2009.gadā dzimušās un jaunākas meitenes)
U-99 sievietes (meitenes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa      (komandā spēlē vismaz viena meitene)

”Bruģa bumba 2022” sacensību posmi:
4.posms           13.jūlijs           18:30     (SPB Sporta Bode posms KP laukumā)
5.posms           27.jūlijs           18:30     (t/c Kurzeme posms KP laukumā)
6.posms           13.augusts       12:00     (Fināla posms KP laukumā)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.