Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Cīravas un Sakas pagasos notiks Zemessardzes mācības

Šajā nedēļas nogalē, 19. un 20. augustā, Dienvidkurzemes novada Cīravas un Sakas pagastos norisināsies Zemessardzes 44. kājnieku bataljona zemessargu plānveida apmācība vienības kaujas spēju uzturēšanai un pilnveidošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemessardzes 44. kājnieku bataljona mācībās zemessargi diennakts gaišajā un tumšajā laikā trenēs nodaļas un vada līmeņa kolektīvās kaujas spējas un pilnveidos lauka kaujas iemaņas, lai nepieciešamības gadījumā būtu gatavi valsts aizsardzības uzdevumu izpildei un Zemessardzes vienību atbildības teritoriju aizsardzībai, portālu “ReKurZeme” informē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štāba sabiedrisko attiecību speciāliste Guna Pričina.

Mācības notiks ar AS “Latvijas valsts meži” un Dienvidkurzemes novada pašvaldību saskaņotās teritorijās.

Mācību laikā Cīravas un Sakas pagastos zemessargi izmantos mācību munīciju, kas rada skaņu, bet nekādā veidā neapdraud cilvēku dzīvību vai veselību. Mācību norises vietas pēc mācībām tiks sakoptas

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pa autoceļiem Cīravas un Sakas pagastos iespējama militārā transporta īslaicīga pārvietošanās.
Nacionālie bruņotie spēki aicina Dienvidkurzemes novada Cīravas un Sakas pagastu iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju pilnveidošanu.

Foto: no Zemessardzes 44. Kājnieku bataljona arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.