Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Citro” savā jubilejā sveic 8. novembra jaundzimušo ģimenes

Vietējo uzņēmumu apvienības mazumtirdzniecības tīkls “CITRO”, 8.novembrī, atzīmējot zīmola izveides trešo gadadienu, turpina tradīciju un sveic jaundzimušo ģimenes visā Latvijā. Tām ģimenēm, kurās šā gada 8.novembrī sagaidīts ģimenes pieaugums – tajā pašā datumā, kad tika atvērts Latvijā pirmais “CITRO” zīmola veikals, būs iespēja saņemt īpaši sarūpētu bezmaksas ģimenes dāvanu komplektu mazuļa aprūpei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” ir ģimenei draudzīgs zīmols – to veido četri vietējie ģimenes uzņēmumi, kas savas ģimenes vērtības un tradīcijas ievieš arī ikdienas darbā. “CITRO” zīmola pārliecība ir ģimenes vērtībās un ilgtspējīgās tradīcijās, kas palīdz radīt kopīgas ģimenes atmiņas un veido katras ģimenes īpašo stāstu, ko nodot no paaudzes paaudzē, portālu “ReKurZeme” informē “Citro mārketinga vadītājs Jānis Landmanis.

“Turpinot tradīcijas, arī šogad “CITRO” savos svētkos vēlas godināt šī gada 8.novembra jaundzimušos, kas dzimuši datumā, kad tika atvērts pirmais “CITRO” veikals Latvijā. Arī “CITRO” zīmols, ko veido vairāki ģimenes uzņēmumi, augstu novērtē ģimenes vērtības un rada tradīcijas, ko īstenot gadu no gada. Šo trīs gadu laikā mums kopā ir izdevies augt un attīstīties – ir atvērti vairāki jauni veikali, tostarp šogad atvērti vairāki veikali galvaspilsētā Rīgā. Sekojot e-komercijas tendencēm, turpinām attīstīt interneta veikalu reģionos, lai iedzīvotājiem būtu ērta iepirkšanās arī attālināti “CITRO” e-veikalā. Sagaidot “CITRO” zīmola trešo jubileju, mēs vēlamies dalīties priekā un sveicam arī citus 8.novembra jubilārus, kas dzimuši šajā datumā, tādējādi izrādot rūpes un sniedzot atbalstu ar mazuļa ienākšanu ģimenē. Esmu pārliecināts, ka atbalsts un rūpes vienam par otru, ļaus mums visiem kopā radīt vairāk skaistu mirkļu un stiprinās ģimenes vērtību saglabāšanu,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” zīmola pārstāvis.

“CITRO” kā ģimenēm draudzīgs zīmols īsteno vairākas aktivitātes, atbalstot Latvijas ģimenes, tostarp organizē ikgadējo “Lielo ģimenes loteriju” ar iespēju papildināt ģimenes budžeta ieņēmumus vesela gada garumā, kā arī ik gadu sveic 8.novembra jaundzimušo ģimenes, sarūpējot īpašu ģimenes dāvanu komplektu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“CITRO” aicina pieteikties ģimenes, kurās šā gada 8.novembrī sagaidīts ģimenes pieaugums. Pieteikties bezmaksas ģimenes komplektam var rakstot uz e-pastu info@citro.lv ar norādi “CITRO ģimenes komplekts”.

Pieteikumu “CITRO” ģimenes komplektam var iesniegt līdz šī gada 31.decembrim. Viens šā gada 8.novembra jaundzimušais bērns var saņemt vienu bezmaksas ģimenes dāvanu komplektu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.