Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dabas mājas apmeklējums skolēnu rudens brīvlaikā

Līdz ar rudens atnākšanu daudzi steidzas skatīt šī krāšņā gada laika ieviestās pārmaiņas dabā. Tā arī Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) koprades telpa “Dabas māja” aicina ciemos ikvienu interesentu rudens skolēnu brīvlaikā, no 24. līdz 28. oktobrim, lai iepazītu jau esošās, kā arī jaunās dabas izziņas instalācijas bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dabas mājā no 2020. gada augusta norit aktīvs darbs pie vides izziņas instalāciju satura izstrādes un pašu instalāciju izveides. Liela daļa no tām ir jau izstrādātas un no 2022.gada sākuma aktīvi izmantotas interešu izglītības programmu “Vides pārvaldība” un “Vides pārvaldība II” nodarbību īstenošanas procesā. Nodarbību laikā, iepazīstot interaktīvās instalācijas, audzēkņiem rodas interese dabas procesu pētīšanā, tādā veidā veicinot šo prasmju attīstību un kopīgu izpratni vides saglabāšanā, portālu “ReKurZeme” informē Dabas māja.

Apmeklētāji rudens skolēnu brīvlaikā aicināti iepazīt dabas daudzveidības aizraujošo pusi un kļūt par dabas pētniekiem. Ienākot Dabas mājā, ikvienam iespēja atcerēties fizikas likumus un skatīties mainīgos dabas procesus un pat sevi pašu daudzveidīgajā spoguļu kaleidoskopā, kā arī nokļūt dabas būtņu ieskautiem instalācijā “Daba un bioloģiskā daudzveidība”, caur skaņas pasauli atgriezties uzņēmuma “Liepājas metalurgs” ražošanas procesā un gūt citu aizraujošu pieredzi.
Līdz ar rudenīgām noskaņām Dabas mājā ienāk vēl divas jaunas instalācijas – “Vēja stacija” un “Tipiskie iemītnieki dabas liegumā “Liepājas ezers””. Vēja stacija apmeklētājiem sniedz iespēju “izvējoties” Liepājas gaumē un nosūtīt savu attēlu uz e-pastu. Savukārt, otrā instalācijā apskatāma lielformāta Liepājas ezera karte, kur caur papildināto realitāti iespējams atdzīvināt un iepazīt kādus no dabas lieguma “Liepājas ezers” tipiskiem iemītniekiem.

Apmeklējumu laiki:

  1. oktobrī, pirmdien, 10.00 – 18.00
  2. oktobrī, otrdien, 10.00 – 17.00
  3. oktobrī, ceturtdien, 10.00 – 17.00
  4. oktobrī, piektdien, 10.00 – 16.00

Apmeklējums ir bezmaksas, kā arī lielas cilvēku plūsmas gadījumā, var nākties gaidīt rindā. Grupu apmeklējums, kur dalībnieku skaits ir virs 10, nepieciešams iepriekš pieteikt, zvanot uz tālr.nr. 25728867 vai elektroniski dabasmaja@liepaja.edu.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.