Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Darbu Dienvidkurzemes novada domē sācis deputāts Treimanis

Ceturtdien Dienvidkurzemes novada domē darbu sācis deputāts Edgars Treimanis, kurš vēlēšanās startēja no Zaļo un zemnieku savienības saraksta, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Kristīne Pastore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš stājas deputāta Edgara Putras(AS) vietā, kuram uz laiku ir apstiprināts 14.Saeimas deputāta mandāts pēc tam, kad deputāti ieņem ministru amatu.

Treimanis Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvis kokapstrādes inženiera specialitāti. Kopš 1998.gada viņš ir SIA “Daiļrade koks” Vaiņodes ceha izpilddirektors, pašlaik SIA “Daiļrade koks” ražošanas direktors, valdes loceklis.

Jaunais deputāts sevi raksturo kā uzņēmīgu cilvēku ar spēcīgu raksturu. “Apzinos, ka manas striktās izvēles var nebūt visiem patīkamas. Problēmu risinājumi bieži nāk grūti. Mans raksturs nav no vieglajiem, bet mēģinu būt demokrātiskāks,” viņš piebilst.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā vienu no saviem svarīgajiem darba uzdevumiem deputāta amatā Treimanis min mērķi sakārtot Vaiņodes apkārtnes infrastruktūru, izveidojot loģisku satiksmi.

Treimaņa prioritātēs ir rūpes par pašvaldības iedzīvotājiem, lai visus pakalpojumus pēc iespējas varētu saņemt ātri un pienācīgā līmenī. Jaunais deputāts turpmāk darbosies pašvaldības Finanšu komitejā, Attīstības un tautsaimniecības komitejā, kā arī Vides jautājumu komitejā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.