Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Darbu sāk Dienvidkurzemes novada pilsētu un pagastu jaunie pārvaldnieki

Foto – Uldis Dobelis

Otrdien, 5. oktobrī, darbu sāka Dienvidkurzemes novada pilsētu un pagastu jaunie pārvaldnieki, aģentūru LETA informēja Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagājušajā nedēļā Dienvidkurzemes novada domes sēdē deputāti, aizklāti balsojot atsevišķi par katru pretendentu, ievēlēja pilsētu un pagastu pārvalžu vadītājus.

Vadoties no attiecīgās administratīvās teritorijas platības, kā arī citiem parametriem, daļai no pārvalžu vadītājiem uzticēta atbildība par vienu pilsētu vai pagastu, savukārt citos gadījumos izveidotas pārvalžu apvienības. Pastore atgādināja, ka Dienvidkurzemes novadu veido 31 administratīvā vienība – piecas pilsētas un 26 pagasti, sacīja Pastore.

Bārtas un Kalētu pagastu apvienības pārvaldi vadīs Ģirts Laugalis, Dunikas un Rucavas pagastu apvienības pārvaldi – Agija Kaunese, Gramzdas un Virgas pagastu apvienības pārvaldi – Daiga Egle, Nīcas un Otaņķu pagastu apvienības pārvaldi – Anda Veidele, Sakas pagasta un Pāvilostas pilsētas apvienības pārvaldi – Arvils Jurķelis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Medzes pagasta pārvaldi vadīs Ilga Heinacka, Priekules pagasta un Priekules pilsētas apvienības pārvaldi – Andris Razma, Aizputes un Cīravas pagastu apvienības pārvaldi – Andris Petrovics, Kazdangas un Lažas pagastu apvienības pārvaldi – Jānis Tīmanis, Grobiņas un Gaviezes pagastu apvienības pārvaldi – Jānis Cipriķis, Embūtes un Kalvenes pagastu apvienības pārvaldi – Oļegs Jurjevs.

Dunalkas, Vecpils, Durbes, Tadaiķu pagastu un Durbes pilsētas apvienības pārvaldes vadīšana uzticēta Vilnim Kārkliņam. Savukārt Bunkas pagasta pārvaldi vadīs Nikolajs Afanasjevs, Vērgales pagasta pārvaldi – Vita Cielava, Vaiņodes pagasta pārvaldi – Mārtiņš Mikāls, Grobiņas pilsētas pārvaldi – Juris Dabars, Aizputes pilsētas pārvaldi – Artis Čanders.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.