“Dienvidkurzemes FK” Latvijas čempionāta trešajā līgā uzvar JFC “Jelgavu”

“Dienvidkurzemes FK” futbolisti svētdien, 3. jūlijā, Grobiņas stadionā “Dali Dali” Latvijas futbola čempionāta trešajā līgā ar 3:1 uzvarēja JFC “Jelgavu”.

“Dienvidkurzemes FK” vienībai pirmā puslaika 30. minūtē vārtus guva Dans Hūns, bet divas minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Henrijs Vasiļjevs. Otrajā puslaikā Mārtiņš Pivarovičs jelgavniekiem vienus vārtus atguva, bet spēles kompensācijas laika trešajā minūtē Henrijs Legzdiņš pielika punktu “Dienvidkurzemes FK” uzvarai, portālu “ReKurZeme” informē komanda.

Nākamā spēle “Dienvidkurzemes FK” futbolistiem būs svētdien, 10. jūlijā, pulksten 17 Grobiņas pilsētas stadionā pret FS “Jelgava-2”.

“Dali Dali” Latvijas čempionāta trešās līgas Rietumu zonas turnīra tabulā “Dienvidkurzemes FK” futbolisti ar deviņiem punktiem ir ceturtajā vietā. Līderpozīcijās ar 12 punktiem ir “Tukums 2000-3”, seko “Jelgava-2” (10) un “Dobele Allegro” (9).