Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novadā bagātīgs Valsts svētku pasākumu klāsts

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienu, Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvalde aicina uz svētku pasākumiem, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētdien, 12. novembrī
Pulksten 15 Aizputes pagasta pamatskolas zālē svētku koncerts “Veltījums Latvijai” ar Ditu Lūriņu – Eglienu un Mārtiņu Eglienu. Vietu rezervācija 26740757 vai 29373185. Ieeja bez maksas.

Trešdien, 15. novembrī
Pulksten 19 Aizputes kultūras namā latviešu filma “Mana brīvība”. Ieeja – trīs eiro.

Ceturtdien, 16. novembrī,
Pulksten 20 Vaiņodes kultūras nama lielajā zālē “Dobeles zemessargu” valsts svētku koncerts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien, 17. novembrī
Durbe

Pulksten 17 Durbes kultūras namā Liepājas vīru ansambļa “Dziedonis” koncerts.

Pāvilosta
Pulksten 18 Pāvilostas kultūras namā Valsts svētku dzejkoncerts “Dzimteni vēro” ar Sigitu Pļaviņu un ģitāristu Mārci Kupču.

Cīrava
Pulksten 18 Cīravas kultūras namā svētku pasākums “Latvijai un mīlestībai” un koncerts ar muzikālo apvienību “LA”. Ieeja bez maksas.
Pulksten 21 Cīravas kultūras namā svētku balle ar grupu “Pa ceļam”. Galdiņu rezervāciju līdz 15. novembrim, zvanot 25412434. Ieeja – desmit eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bārta
Pulksten 19 Bārtas kultūras namā Valsts svētku pasākums “Mēs ieausti Tevī, Latvija!” ar kantrī dziesminieku Šota Adamašvili.

Nīca
Pulksten 19 Nīcas kultūras namā Valsts svētku latviešu spēka dziesmu koncerts “Dzimtā valoda” ar Katrīnu Gupalo un Edgars Vilcānu. Ieeja bez maksas.
Pulksten 22 Nīcas kultūras namā svētku balle ar grupu “Liepavots”. Galdiņu rezervācija un biļešu iegāde līdz 10. novembrim – desmit eiro (vēlāk 15 eiro), zvanot 26434429.

Medze
Pulksten 19 Medzes pagasta kultūras namā grupa “Eridana” ar koncertprogrammu “Zeme visskaistākā”.
Pulksten 21 Medzes pagasta kultūras namā svētku balle. Galdiņu rezervācija un biļešu iepriekšpārdošana, zvanot 26107720. Ieeja – desmit eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Purmsāti
Pulksten 19 Purmsātu muižā Valsts svētku koncertsarīkojums “Satikšanās” ar Uldi Marhilēviču, Andri Ērgli un Dzintaru Beitānu.

Sestdien, 18. novembrī
Durbe

Pulksten 13 Durbes kultūras namā Latvijas svētku koncerts ar grupu “Eridana”. Ieeja bez maksas.

Kazdanga
Pulksten 14 Kazdangas kultūras centrā LR proklamēšanas dienas pasākums un Dienvidkurzemes novada Augstāko apbalvojumu pasniegšana. Liepājas Simfoniskā orķestra koncerts un Dž. Kuplis grāmatas “Jērs un lauva Rimbenieks” atvēršana svētki. Vietu skaits ierobežots! Ieejas kartes rezervēt līdz 10. novembrim, zvanot 22007079 vai 26681805.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kalēti
Pulksten 14 Kalētu tautas namā Valsts svētku koncerts ar Igo Fominu un Ēriku Upenieku.

Dunika
Pulksten 15 Dunikas tautas namā svētku koncerts ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vokālo ansambli “Šokolāde”.

Rucava
Pulksten 17.30 Rucavas kultūras namā svētku koncerts ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vokālo ansambli “Šokolāde”.
Pulksten 21.30 Rucavas kultūras namā svētku balle ar grupu “Čirkainie”. Galdiņu rezervācija un biļešu tirdzniecība līdz 14. novembrim, zvanot 26735863. Ieeja -desmit eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Priekule
Pulksten 18 Priekulē Lāpu gājiens “Gaismas ceļš Latvijai” no Ģimenes dārza līdz pils tornītim. Pēc gājiena svinīgs mirklis.

Grobiņa
Pulksten 19 Grobiņas sporta centrā svētku koncertprogramma “Teic, kur zeme skaistākā” ar Daini Skuteli, Ievu Sutugovu un vokālo grupu “Oranžās”.
Pulksten 22 Grobiņas pagasta kultūras namā “Robežnieki” Valsts svētku balle ar grupu “Pa ceļam”. Galdiņu rezervācija un biļešu iepriekšpārdošana līdz 16. novembrim, zvanot 26706286. Ieejas maksa – desmit eiro.

Kalvene
Pulksten 19 Kalvenes kultūras namā svētku koncerts. Edvards Strazdiņš “Mana miera osta Latvija”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizpute
Pulksten 20 Aizputes sporta centrā “Lejaskurzeme” svētku koncerts ar grupu “Baritoni”. Ieeja bez maksas.
Pulksten 22 Aizputes sporta centrā “Lejaskurzeme” svētku balle ar Andri Ērgli un grupu. Galdiņu rezervācija līdz 10. novembrim, zvanot 26740757 vai 29373185. Ieeja – desmit eiro (līdzi groziņš).

Svētdien, 19. novembrī
Vecpils

Pulksten 16 Vecpils kultūras centra Baltā zālē svētku koncerts ar Žoržu Siksnu, pianistu Anatoliju Livču un Jelgavas Tirkīza kora meitenēm Annu Siksnu un Agitu Zunduri.

Gramzda
Pulksten 17 Gramzdas tautas namā Kaspars Markševics ar svētku koncertprogrammu “Tava karaļvalsts”.

Bunka
Pulksten 18 Bunkas kultūras namā svētku koncerts “Mana dziesma” Liepājas teātra aktieri Viktoru Elleru un muzikālo vadītāju Normundu Kalniņu.
Pulksten 21 Bunkas kultūras namā svētku balle ar “Lustīgais blumīzers”. Biļetes iepriekšpārdošanā – desmit eiro, balles vakarā – 13 eiro.

No 9. novembra līdz 9. decembrim Z. Mauriņas piemiņas istabās Valsts svētku mēnesim veltīta Virgas audēju kopas 20 gadu jubilejas izstāde.

No 11. līdz 20. novembrim Dienvidkurzemes novada bibliotēkā (Grobiņa) tematiskā literatūras izstāde “Brīvības cīnītāju gars cauri visiem laikiem”.

“Valsts svētkos katram novēlu sajusties atbildīgam. Atbildīgam savās domās, vārdos un darbos. Jo viss, kas notiek mūsu dzīvē, ir mūsu atbildība. Sen senā patiesība “Ko sēsi, to pļausi!” ir mūžam dzīva un tieši tāpēc, ka Latvija ir tik maza valsts, mums jābūt īpaši atbildīgiem, lai šo valsti un brīvību turētu svētu, cienītu un nodotu nākamajām paaudzēm arvien plaukstošāku un raženāku. Latvija ir tieši tāda, kādu mēs to radām ar savām domām, vārdiem un darbiem. Lai priecīgi svētki!” valsts svētkos sveic Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvaldes vadītājas vietniece Inese Gusta.

Visi Valsts svētku koncerti apmeklējami bez maksas.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.