Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novada Bārtas un Medzes pagastā notiek Zemessardzes mācības

No 29. aprīļa līdz 1. maijam Dienvidkurzemes novada, Bārtas pagastā un Medzes pagasta Tāšu ciema apkārtnē norisināsies Zemessardzes 44. kājnieku bataljona zemessargu plānveida apmācība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemessardzes 44. kājnieku bataljona mācību mērķis ir sekmēt kaujas spēju attīstību, trenējot mīnmetēju vadu netiešā uguns atbalsta un priekšējo novērotāju spējas, kā arī prettanku vada taktiskās sadarbības elementus, vēstīts Dienvidkurzemes novada pašvaldības mājaslapā.

Zemessargi regulāri trenē un pilnveido savas taktiskās iemaņas, turpinot apgūt arī Zemessardzē vajadzīgās specialitātes, lai būtu sagatavoti kopā ar Nacionālo bruņoto spēku vienībām aizsargāt Latvijas drošību.

Apmācība notiks ar Dienvidkurzemes novada pašvaldības domi saskaņotās teritorijās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācībās tiks izmantota salūtmunīcija un sprādzienu imitācijas līdzekļi. Militārā transporta pārvietošanās apmācību laikā notiks pa autoceļiem: Liepāja-Tāši; Tāši-Grobiņa un Liepāja-Bārta-Grobiņa, kā arī pa pieguļošajiem mazākas nozīmes ceļiem.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu visu Latviju.

FOTO: srž. Ēriks Kukutis, Latvijas armija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.