Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novada čempionātā līderu maiņa cīņā par labākā vārtu guvēja titulu

Trešdien, 1. martā, Nīcas sporta hallē tiks aizvadītas Dienvidkurzemes novada čempionāta telpu futbolā nākamās spēles.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nīcā trešdien būs spēles par septīto līdz 11. vietu. Pulksten 19 spēlēs “Dunalka” un “Liepājas Centra draudze”. Pulksten 20 spēlēs “Liepājas Centra draudze” un “Nīcā pie Biz-Biz”. Pulksten 21 spēlēs “Nīcā pie Biz-Biz” un “Dunalka”, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada Sporta pārvaldes Nīcas nodaļas vadītājs Ingars Kalējs.

Pagājušajā nedēļā novada čempionātā tika aizvadīti divi posmi. 25. februārī Aizputes posmā tika sadalītas B grupas vietas pēc pirmā posma, savukārt Nīcas posmā jau tika aizvadītas otrā riņķa pirmās spēles.

“Aizputē bija divas intrigas: kas ieņems pirmo vietu B grupā un vai “Vaiņode” var cerēt aizķerties cīņā par trešo vietu grupā,” stāsta I. Kalējs. Viņš norāda, ka tas noskaidrojās spēlēs FK “Zvejnieks” un “FTS Baltic” (5:2) un “A.B.A. Kompānija” un “Veterāni” (4:1). Pārējie Aizputes posma spēļu rezultāti: “Vaiņode” un “Vetrāni” (11-2), “A.B.A. Kompānija” un “FTS Baltic” (2:6), “Vaiņode” un FK “Zvejnieks” (6:3).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc Aizputes posma rezultātiem kļuva skaidrs, ka čempionāta otrajā posmā par pirmo līdz sesto vietu cīnīsies “Priekule”, “RT Metāls”, “Medze”, FK “Zvejnieks”, “FTS Baltic” un “A.B.A. Kompānija”.

Savukārt par čempionāta septīto līdz 11. vietu cīnīsies: “Vaiņode”, “Veterāni”, “Liepājas Centra draudze”, “Nīcā pie Biz-biz” un “Dunalka”.

Abas grupas aizvadīs viena riņķa turnīru, kur arī tiks noteikts galīgais čempionāta vietu sadalījums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt Nīcas posmā 22. februārī “Medze”, “RT Metāls” un “Priekule” uzsāka jau otro posmu. “Lielākā intriga ir tā, ka neviena no komandām neieguva maksimālo punktu skaitu un attiecīgi neviena nepalika vispār bez punktiem – tātad varēs turpināt cīņu par pirmajām Dienvidkurzemes novada čempionāta telpu futbolā medaļām,” stāsta I. Kalējs.

Nīcas posma rezultāti: “Medze” un “Priekule” (1:1), “Priekule” un “RT Metāls” (2:3), “RT Metāls” un “Medze” (2:3).

Vēl šonedēļ sestdien, 4. martā, Nīcā būs spēles gan par pirmo līdz sesto vietu, gan par septīto līdz 11. vietu. Pulksten 15 spēlēs “FTS Baltic” un “RT Metāls”. Pulksten 16 spēlēs “Medze” un “A.B.A.” kompānija. Pulksten 17 spēlēs “Vaiņode” un “Nīcā pie Biz-Biz”. Pulksten 18 spēlēs “Priekule” un “Zvejnieks”.

Čempionāta labāko vārtu guvēju sarakstā līderpozīcijas pārņēmis “Zvejnieka” futbolists Emīls Urtāns. Viņš guvis jau astoņus vārtus. Ar septiņiem vārtiem seko “RT Metāla” futbolists Toms Gucs un medzenieki Jevgēņijs Koršakovs un Jānis Pumpurs. Savukārt seši vārti ir Dana Hūna un Jāņa Freimaņa kontā (abi no “FTS Baltic”).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.