Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novada čempionātā telpu futbolā B grupā līderos “Zvejnieks” un “FTS Baltic”

Pagājušajā nedēļā Dienvidkurzemes novada čempionātā telpu futbolā tika aizvadīti trīs posmi. Šonedēļ spēles turpināsies Nīcā un Aizputē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A grupa jau ir sadalījuši vietas pēc pirmā posma: par pirmajām Dienvidkurzemes čempionāta medaļām (1.-6.vieta) cīnīsies “Medze”, “RT Metāls” un “Priekules” komandas, savukārt interesanta situācija izveidojās ar pārējām trim komandām (“Nīcā pie Biz-biz”, “Liepājas Centra draudze” un “Dunalka”), kurām visām bija vienāds punktu skaits un tikai pēc papildus rādītājiem tika noskaidrots galējais sadalījums tabulā. Taču komandas vēl tiksies otrajā posmā, kur noskaidros jau galīgo sadalījumu par 7.-11. vietuportālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada Sporta pārvaldes Nīcas nodaļas vadītājs Ingars Kalējs.

Arī B grupa Aizputes posmā jau izspēlējuši pusi no pirmā posma spēlēm un ir iezīmējies divnieks, kas pieteicis sevi, lai turpinātu cīņu par medaļām – FK “Zvejnieks” un “FTS Baltic”. Komandas ieguvušas jau sešus punktus tabulā un visticamāk šo komandu savstarpējā spēlē tiks noskaidrots šīs grupas uzvarētājs. “Visu cieņu arī “Veterānu” komandai par uzņemšanos startēt čempionātā un par izturību posmā, kur lielāko daļu spēles laika cīnījās piecu vīru sastāvā,” stāsta I. Kalējs.

Sestdien, 18. februārī, Aizputes sporta centrā tika fiksēti šādi rezultāti: “Veterāni” un “FTS Baltic” 0:13, “Vaiņode” un “A.B.A. Kompānija” 2:6, “Zvejnieks” un “Veterāni” 10:1, “FTS Baltic” un “Vaiņode” 4:2, “A.B.A. Kompānija” un “Zvejnieks” 1:4.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trešdien, 22. februārī, Nīcas sporta hallē notiks otrā riņķa spēles, kur par godalgām turpinās cīnīties labākās komandas. Pulksten 19 spēlēs “Medze” un “Priekule”. Pulksten 20 spēlēs “Priekule” un “RT Metāls”. Pulksten 21 spēlēs “RT Metāls” un “Medze”.

B grupas nākamās spēles būs 25. februārī Aizputes sporta centrā. Pulksten 11 spēlēs “Veterāni” un “A.B.A. Kompānija”. Pulksten 12 spēlēs “Zvejnieks” un “FTS Baltic”. Pulksten 13 spēlēs “Vaiņode” un “Veterāni”. Pulksten 14 spēlēs “A.B.A. Kompānija” un “FTS Baltic”. Pulksten 15 spēlēs “Vaiņode” un Zvejnieks”.

Labāko vārtu guvēju saraksta priekšgalā joprojām ir “RT Metāla” futbolists Toms Gucs. Ar pieciem vārtiem seko “Medzes” futbolisti Jevgēņijs Koršakovs, Mārtiņš Šneiders un Jānis Pumpurs un “Zvejnieka” futbolists Emīls Urtāns.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.